Minimalistyczne wykładziny Epic | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-31

Minimalistyczne wykładziny Epic

Dywany i wykładziny na nowo stają się nieodzownym elementem nowocześnie urządzonych wnętrz.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Po latach niełaski szturmem wracają, by kusić nowymi wzorami i niebanalną kolorystyką. Coraz częściej producenci sięgają także po naturalne materiały i barwniki – powrót do korzeni widoczny jest także dzięki efektowi postarzania. Historia dywanów sięga 400 r. p.n.e. - z tego okresu pochodzi idealnie zachowany w bryle lodu zdobiony materiał, do dziś można podziwiać go w muzeum w Sankt Petersburgu. Różnokolorowe dywany z niezwykłymi motywami roślinnymi przywodzą na myśl Turcję, Afganistan, Pakistan, Nepal… Orientalne piękno, które ociepli każde wnętrze, nada mu blasku i wyrazu.  Ale dla miłośników oszczędnego stylu skandynawskiego mamy propozycję zgoła odmienną. Jednobarwne, proste, subtelne wzornictwo w stonowanej kolorystyce będzie wyborem doskonałym dla nowoczesnych aranżacji w duchu minimalizmu. Kolekcje Alto, Devon, Evento, Basso 3 to piękno prostych form, które zachwyca delikatnością.

Kolekcja Alto od Epic to klasyczne wykładziny z wełny, które łączą w sobie piękno naturalnych materiałów, niebanalną kolorystykę oraz oszczędne wzornictwo. Surowy charakter całej linii podkreślają barwy szarości, grafitu, zgaszonego brązu. Zimną stylistykę kolekcji Alto przełamuje miękka, delikatna faktura.

 

 Wykladzina Alto - Epic Carpets

 

Wykładzina Alto - Epic Carpets

 

Kolekcja Devon to nowoczesne wykładziny ze sztucznego jedwabiu o oszczędnym, oryginalnym wzornictwie. Stonowana kolorystyka linii podkreśla minimalistyczny charakter wykładzin, które idealnie wtapiają się w tło, stanowiąc jego dopełnienie – jak doskonali aktorzy drugoplanowi, którzy nie dominują sceny, ale ją uzupełniają, czynią bogatszą i pełną wyrazu. Niekoniecznie trzeba grać główną rolę, by zostać zauważonym…

 

Wykładzina Devon - Epic Carpets

 

Z kolei Evento to eleganckie wykładziny o klasycznym wyglądzie, które łączą w sobie piękno tradycyjnego wzornictwa, wyraziste barwy oraz najwyższej jakości materiały.  Wytworny wygląd łączy się z  funkcjonalnością: wykładziny z tej kolekcji charakteryzują się wyjątkową trwałością. Linia Evento (z  port. wydarzenie) to obietnica luksusu i ekskluzywności. To spektakularne wydarzenie każdej  aranżacji.

 

Wykładzina Evento - Epic Carpets

 

 wykladzina evento epic carpets

 

Unikatowe, eleganckie wykładziny z charakterem, które dzięki stonowanej kolorystyce oraz oszczędnemu wzornictwu wprowadzają do wnętrza spokój i harmonię to kolekcja Basso 3. Stanowią one doskonałe dopełnienie każdej aranżacji – podkreślą minimalistyczny charakter stylu skandynawskiego; będą też idealnym tłem dla przestrzeni w stylu glamour czy retro. Kolekcja Basso 3 to oczywisty wybór dla koneserów dobrego smaku i ponadczasowego designu.

 

wykladzina basso epic carpets

 

Kolekcje wykładzin Epic to duet nowoczesnego wzornictwa i doskonałej jakości materiałów. Dobry wybór nie tylko dla miłośników stylu skandynawskiego.

 

Wyłącznym dystrybutorem wykładzin Epic jest sieć salonów Dekorian.

Czas generowania strony: -1718207502,10s