| Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2019-11-15

Magia świąt w porcelanowej oprawie

Nowość od marki Lubiana
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Święta to wyjątkowy czas – także dla naszych wnętrz. Magia grudniowych poranków i wieczorów wkracza do naszych domów, wnosząc do nich ten niezwykły, charakterystyczny blask. By jeszcze bardziej delektować się świątecznymi chwilami, marka Lubiana wzbogaciła porcelanową kolekcję Stone Age o bożonarodzeniowe dekoracje.

Święta to szczególny czas, podczas, którego uwielbiamy celebrować wspólne chwile. Nic tak nie wzbogaci zimowych poranków i wieczorów, jak praktyczna porcelana Stone Age w dekoracji „Krasnale Ho, ho, ho”. To idealna propozycja dla każdego miłośnika wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Nowoczesna porcelana, wpisująca się we współczesne trendy, została ozdobiona rysunkowymi dekoracjami z bożonarodzeniowym motywem. Świąteczny zestaw to także wspaniały pomysł na niezapomniany prezent.

Stone Age w dekoracji Krasnale Ho ho ho występuje, jako zestaw śniadaniowy, w którego skład wchodzi filiżanka ze spodkiem i talerzyk śniadaniowy, jako pojedynczy kubek o pojemności 350 ml oraz talerz płytki 250 mm.

Czas generowania strony: -1721118449,03s