Lustra z oświetleniem od BMB Italy | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Lustra z oświetleniem od BMB Italy

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Żyjemy coraz szybciej, pracujemy coraz więcej i wszędzie, gdzie tylko nadarzy się ku temu okazja, szukamy prostych i komfortowych rozwiązań.


 

Na przeciw takim oczekiwaniom wychodzą projektanci nowoczesnego designu i architekci wnętrz. Przykładem produktów wnętrzarskich utrzymanych w duchu swobody i wygody są podświetlane lustra od BMB Italy z Florencji. 

 

Perfekcyjny makijaż

Zwierciadła z lampą to ciekawa propozycja do łazienki. Każda kobieta, która chociaż raz nakładała makijaż, wie, że jakość oświetlenia ma decydujące znaczenie dla efektu końcowego. Tafla szkła z wbudowanym po bokach lub/i na górnym brzegu źródle światła to wygodne rozwiązanie, które ułatwia malowanie i inne poranne czynności przed lustrem. Oświetlenie łazienkowe powinno mieć mleczną barwę i wydobywać się z kilku punktów, zapewniając wysoki poziom rozproszenia światła. BMB Italy zadbało o wszystkie niezbędne szczegóły, dzięki czemu lustra tej marki, poza domowym użytkiem, doskonale nadają się do profesjonalnych luksusowych salonów kosmetycznych i fryzjerskich. 

 

Malowane światłem

Podświetlane lustra mogą również spełniać funkcje dekoracyjne poza łazienką. Ręcznie wykonane, z delikatnymi zdobieniami, światłem, dającym efekt głębi to zwierciadlane dzieła sztuki. Pasują zarówno do wystawnych salonów jak i do minimalistycznych wnętrz, w zależności od wyboru modelu i rodzaju ramy.

 

Sprytny trend 

Produkty '2 w 1' od wielu lat są skutecznie promowane głównie w branży spożywczej czy kosmetycznej. Nareszcie i w aranżacji wnętrz to wygodne rozwiązanie zaczyna zdobywać swoich wiernych sympatyków. Lustra z oświetleniem od BMB Italy stają się coraz bardziej popularne, i to nie tylko w rodzimych Włoszech. Kompaktowe, wygodne, wykonane z dbałością o szczegóły idealnie spełniają oczekiwania współczesnego, świadomego swoich wyborów, wymagającego klienta.  

Czas generowania strony: -1718203544,03s