LooseLay Longboard - rekordowa podłoga winylowa | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

LooseLay Longboard - rekordowa podłoga winylowa

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Firma Designflooring zaprojektowała najdłuższą jak dotąd 1,5-metrową deskę, włączając ją do swojej kolekcji podłóg winylowych.


 

LooseLay Longboard to 12 wyrafinowanych i nowoczesnych drewnianych wzorów, a każdy z nich inspirowany jest autentycznymi rodzajami drewna z Europy, Ameryki i Australii oraz obejmuje między innymi sosnę, orzech a także gatunek corymbia maculata. Wzbogacając popularną kolekcję LooseLay, firma Designflooring wprowadza do serii LooseLay Longboard format 1500 mm x 250 mm o warstwie użytkowej 0,55 mm i grubości 4,5 mm. 

 

Ta niepowtarzalna kolekcja została zaprojektowana z myślą o szybkim i łatwym montażu, co przekłada się na mniej zakłóceń normalnego stylu życia dla mieszkańców tętniących życiem domów oraz doskonałe efekty wizualne na większych powierzchniach z uwzględnieniem holów, powierzchni mieszkalnych o otwartym planie oraz sypialni. LooseLay Longboard idealnie obniża poziom hałasu w domu, w tym w budynkach wielopoziomowych, ze względu na zaawansowane właściwości akustyczne (13 dB).

 

Odcienie i wykończenia każdego drewna dobrano tak, aby odzwierciedlały nowe trendy w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, a każda propozycja nie tylko oddaje naturalne piękno i indywidualność oryginalnego źródła, ale jest łatwa w czyszczeniu i praktyczna. Kolekcję Designflooring European Oaks zaprojektowaną w oparciu o szeroką gamę deseni i z myślą o stworzeniu podłogi pełnej charakteru podzielono na dwie odmienne grupy. Twilight i Raven Oak oferują modne i nowoczesne odcienie szarości i przydymionego węgla drzewnego z autentycznie wyglądającymi sękami, lekko szczotkowanymi słojami i subtelnymi efektami zużycia.

 

Zainspirowane starzonymi francuskimi deskami dębowymi z Blois, serca Doliny Loary, projekty Designflooring Pearl, Natural i French Grey Oak stanowią indywidualną interpretację tego atrakcyjnego drewna powstałą na drodze bielenia, lekkiego szczotkowania i wzbogacania kolorem. Podczas gdy jaśniejsze tony odkrywają poprzecznie cięte elementy w deskach, które tworzą intrygującą mieszankę cech naturalnych i stworzonych ręką człowieka, ciemniejsze kolory podkreślają pojedyncze sęki i zgrubienia.

 

Znakomite do tradycyjnych, a zwłaszcza współczesnych wnętrz, modele Reclaimed, Antique i Weathered Heart Pine firmy Designflooring, inspirowane amerykańskim drewnem, naśladują zrekultywowany materiał i rustykalne sosny. Detale zrekultywowanego drewna odzwierciedlają zarówno odsłonięte słoje, jak i ślady pozostawione ręką ludzką, co przekłada się na niepowtarzalny, postarzany wygląd. Kolekcję dopełniają dwa projekty australijskie — Bleached Tasmanian Oak i Lemon Spotted Gum Stanowiąc zrównoważoną alternatywę dla drewna Tasmanian Oak pozyskiwanego z oddalonych o tysiące mil wyrębów na terenie Południowo Wschodniej Australii, Bleached Tasmanian Oak od Designflooring charakteryzuje się oryginalnymi słojami i subtelną gamą kolorów wzbogaconą o nowoczesne wapnowanie. Chłodne, wyraźnie zaznaczone linie, subtelny kropkowany wygląd oraz duże ilości bieli podkorowej w modelu Lemon Spotted Gum odzwierciedlają naturalne cechy tej bogatej australijskiej odmiany drewna.

 

Znane ze znakomitych wzorów i łatwości instalacji podłogi Designflooring LooseLay stanowią innowacyjne i luksusowe produkty winylowe szczycące się znakomitymi referencjami środowiskowymi. Ich popularna podkładka antypoślizgowa i zwiększona stabilność wymiarowa skutecznie zapobiegają przesuwaniu się podłogi, którą można położyć na większości twardych i płaskich powierzchni, pod warunkiem, że są one czyste, suche i odkurzone. Dostępne w sprzedaży od września 2016 r., produkty z serii LooseLay Longboard od Designflooring posiadają dożywotnią gwarancję na zastosowania mieszkaniowe.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.designflooring.com

Czas generowania strony: -1695288465,71s