Lampy stojące od Innermost | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-26

Lampy stojące od Innermost

Oświetlenie, które zaczarowuje przestrzeń.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Autor tekstu: Kinga Rodkiewicz

W nowoczesnych aranżacjach lampy stojące pełnią zarówno rolę oświetlenia, jak i niebanalnych elementów dekoracyjnych. Oryginalne abażury, niecodzienne materiały, awangardowy design zaskakują, intrygują, oczarowują. Ich potencjał dostrzegła brytyjska firma: Innermost, która szturmem podbiła światowe rynki. Wyróżnia ją „nowe spojrzenie” na design, zabawa konwencją, ciągłe eksperymentowanie i poszukiwanie nowych form. Olbrzymią różnorodność i bogactwo oferty Innermost zawdzięcza projektantom z całego świata, dzięki którym każdy może znaleźć dla siebie takie oświetlenie, o jakim marzy.

Do wnętrz w stylu glamour: pełnych blasku, eleganckich dodatków i ozdób, perfekcyjnie będzie pasować lampa Lighthouse table, która nie tylko oświetli przestrzeń subtelnym, przyjemnym światłem, ale także przykuje spojrzenia piękną formą. Dzięki symetrycznie zestawionym soczewkom uzyskujemy spektakularny efekt świetlny, który sprawia, że strumień światła pozostaje w ruchu. Piękno ciepłych barw przyciąga niczym latarnia.

 

lampa stojaca innermost 1

 

lampa stojaca innermost 2

 

Nowoczesne aranżacje kochają proste, ale niebanalne formy. Liczy się innowacyjne podejście do materiałów, technologii oraz wzornictwa. Przykładem „nowego spojrzenia” na design jest lampa stojąca RD2SQ Floor o unikatowym, trapezowym przekroju. Klosz przechodzi od kwadratu do koła, a całość dopełnia akrylowy dyfuzor. Nowe, nieco awangardowe spojrzenie na geometrię to główny wyróżnik RD2SQ table.

 

lapma stojaca innermost rd2sq

 

lampy stojace innermost rd2sq

 

Z kolei YOY Floor to mistrzostwo nowoczesnego designu: prosta, oszczędna forma, która jest esencją minimalizmu. Jednak pod zwyczajną formą kryje się niezwykły efekt świetlny. Dzięki ukrytej w niej niewielkiej, ale silnej jednostce LED lampa daje światło przypominające to, wydobywające się z klasycznych lamp. Duet iluzji i technologii, powstały z pragnienia, by widzieć i myśleć tak, jak nikt dotychczas tego nie robił. YOY Sztuka prostoty w designerskiej odsłonie.

 

lampa stojaca innermost yoy

 

Brytyjczycy nie zapomnieli także o tych, którzy cenią industrialny, surowy klimat. Specjalnie dla nich powstała aluminiowa lampa Joseph Floor, która kształtem przypomina wysoki mikrofon. Niecodzienna forma to wynik precyzyjnych cięć obrabiarek CNC. Wydobywające się światło ma przyjemną, nastrojową barwę. Lampa Joseph to perfekcyjny wybór do wnętrz, w których liczy się pomysłowość, kreatywność oraz niestandardowe rozwiązania.

 

lampa stojaca innermost joseph

 

lampy stojace innermost joseph warianty kolorystyczne

 

lampa stojaca innermost detal

 

Innermost po raz kolejny udowadnia, że jest ekspertem w dziedzinie oświetlenia. A nowoczesne, oryginalne formy lamp, również stojących, potrafią zaczarować przestrzeń i oczarować mieszkańców.

Czas generowania strony: -1695790373,64s