Lampa Wave | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Lampa Wave

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

To tylko lampa czy już może fantazyjna rzeźba lewitująca w salonie? Mowa o Wave niezwykłym projekcie autorstwa Edyty Barańskiej.


 

Tekst: Lidia Kaczmarek

 

Manufaktura szkła Barańska Design zaprojektowało zjawiskową lampę Wave, która jest doskonałym połączniem pięknego światła i nietuzinkowej formy. Warto zwrócić uwagę, że tworzywem w rękach artystki było szkło, więc bardzo efektowne, ale i trudne w pracy tworzywo.

 

Wave jest lampą wisząca wykonaną ze szkła artystycznego ręcznie formowanego z modułem LED. Edyta Baranska, autorka lampy Wave tak mówi o swoim projekcie: „Chciałam przenieść moje doświadczenia z projektowania tkanin i stworzyć ze szkła zwiewny, falujący na wietrze delikatny, biały szal.” Wzór autorstwa studia Baranska Design zyskał uznanie ekspertów i klientów. Został nagrodzony podczas odbywających się w Warszawie targów „All on Design”, cieszył się również ogromną popularnością podczas londyńskich targów 100% Design.

 

Lampa Wave doskonale odnajdzie się zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej. Może doświetlić stół w jadalni lub salonie, albo zbudować klimatyczny nastrój w recepcji lub barze.

 

Więcej informacji na stronie: www.baranskadesign.com

 

Wyłącznym dystrybutorem lampy Wave w Polsce jest sieć salonów Dekorian: www.dekorian.pl

Czas generowania strony: -1695793089,98s