Lampa Discoco | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Lampa Discoco

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Lampa wisząca Discoco to propozycja dla zwolenników eleganckich wnętrz z nutą eklektyzmu. 


Autor: Marta Janek

 

Niebanalny design nada wnętrzu zupełnie nowy charakter, a różnorodność wersji kolorystycznych pozwoli dopasować produkt hiszpańskiej marki Marset do wymarzonego wystroju.

Wisząca lampa, której pierwotną inspiracją był kwiat lotosu, zaprojektowana została przez Christophe Mathieu. Zbudowana z kilkudziesięciu lakierowanych karbonowych płatków i chromowanej kuli wewnątrz, od razu przykuwa wzrok dzięki efektowi rozproszonego światła. Każda z części po zewnętrznej i wewnętrznej stronie ma inny kolor, odpowiednio ciemniejszy i jaśniejszy, co sprawia, że patrząc na to oświetleniowe cudo wydawać się może, że Discoco sama z siebie promieniuje światłem.

 

Flagowy produkt marki Marset można zakupić w kilku rozmiarach, nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby przyozdobić nim nie tylko salon, ale także dodać trochę finezji przedpokojowi czy jadalni. Lampa Discoco to produkt użytkowy, ale jej konstrukcja i zabawa kolorami przywodzą na myśl raczej dzieło sztuki niż zwykły, niezbędny w każdym pomieszczeniu element wystroju. Dzięki swojej lekkości nie przytłacza nawet małego pomieszczenia, a przeniesiona do innego pokoju umożliwi aranżację nowych realizacji.

 

Marset to marka specjalizująca się w oświetleniu, a jej misją jest kreowanie wyjątkowej atmosfery we wnętrzach i poprawa komfortu życia ich użytkowników. Projekty firmy odnajdujemy w bankach, hotelach, restauracjach – cała Hiszpania świeci "marsetowo".

Czas generowania strony: -1695291804,28s