| Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2018-01-26

Krzesła z kolekcji Echo

Włoska elegancja i ponadczasowy styl
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tajemnica sukcesu włoskiej manufaktury Metalmobil leży w łączeniu zaawansowanej technologii z rzemieślniczą tradycją. Wszystkie produkty, wykonywane z najwyższą starannością od przeszło 60 lat, cechują się doskonałą funkcjonalnością, oryginalnym designem oraz wysokim kunsztem detalu. Począwszy od wielkiego sukcesu fotela OO1, który stał się światową ikoną włoskiej elegancji, Metalmobil wciąż na nowo udowadnia, że nowoczesne wzornictwo może być dostępne dla każdego, czego przykładem jest kolekcja Echo.


Cechą charakterystyczną całej serii jest delikatność, zwiewność i lekkość, którą krzesła zaprojektowane przez Rdm, zawdzięczają eliptycznemu otworowi pomiędzy siedziskiem i oparciem oraz delikatnym, płynnym liniom bez wyraźnych krzywizn i ostrości. Ergonomiczne siedzisko gwarantuje komfort użytkowania, zaś nowoczesna, designerska forma doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach domowych, jak i komercyjnych. Kolekcję tworzy dziesięć modeli; każdy dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Na szczególną uwagę zasługuje klasyczna wersja: z tradycyjnymi nogami ze stali (Echo 150), oraz nieco bardziej ekstrawaganckie Echo 152 osadzone na wysokich płozach. Miłośnicy hokerów z pewnością docenią Echo 332, który idealnie łączy w sobie włoską elegancję oraz nowoczesne wzornictwo. Siedzisko idealnie harmonizuje z klasycznymi nogami ze stali oraz prostym, eleganckim podnóżkiem. Kwintesencją włoskiego stylu jest także krzesło barowe Echo 333, które przyciąga spojrzenia smukłą, klasyczną kolumną zakończoną talerzową bazą z nieco ekstrawaganckim podnóżkiem. Dwie wersje hokerów barowych z tej kolekcji perfekcyjnie sprawdzi się pod każdą szerokością geograficzną – dobry design nie zna granic.


Włoski styl i klasa w połączeniu z doskonałymi materiałami oraz precyzyjnym wykonaniem jest gwarancją unikatowych produktów. Krzesła z kolekcji Echo, dostępne w salonach Dekorian, będą stanowić perfekcyjne uzupełnienie aranżacji utrzymanych w stylu klasycznym, new classic, glamour czy nowoczesnym.  


 


Czas generowania strony: -1718209360,29s