Funkcjonalność i piękno – winylowe podłogi Korlok od Designflooring | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-11-28

Korlok od Designflooring

Funkcjonalność i piękno.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tekst: Kinga Rodkiewicz


Designflooring to brytyjska firma specjalizująca się w tworzeniu luksusowych podłóg winylowych. Jednak to, co ją wyróżnia wśród innych producentów, to niezwykła innowacyjność oraz pasja. Mottem założonego w 1973 roku przedsiębiorstwa jest tworzenie podłóg, które dzięki indywidualnemu charakterowi, spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, stąd wielość kolorów, wzorów, faktur oraz rozmiarów. A teraz brytyjska marka, biorąc pod uwagę aktualne wnętrzarskie trendy, zaprasza do świata nowoczesnego designu – kolekcja Korlok to niezwykły duet naturalnego piękna natury oraz nadzwyczajnej funkcjonalności. Oto podłogi przyszłości.

 

Seria Korlok składa się z 12 niepowtarzalnych, unikatowych wzorów inspirowanych gatunkami drzew porastających lasy Europy i Ameryki Północnej. Cechą charakterystyczną całej linii jest autentyczność: ręcznie odwzorowane wzory drewna urzekają naturalną kolorystyką oraz strukturą z widocznymi sękami czy śladami matowienia i starzenia. Niezwykłej urody deski w odcieniach popielu, beżu, brązu czy czekolady pasują do  każdej aranżacji. Elegancja, styl, szyk w iście angielskim stylu.

 

Aczkolwiek niezwykłość kolekcji Korlok, oprócz walorów estetycznych i różnorodności, wynika również z jej funkcjonalności. Dzięki technologii K-Core wszystkie wzory z serii można montować na każdy typ podłoża – nierówności nie mają znaczenia. Z kolei zastosowanie specjalnego podkładu z pianki akustycznej powoduje redukcję hałasu aż o 19 decybeli, co czyni z podłóg winylowych Korlok perfekcyjny wybór zarówno do wnętrz wielopoziomowych, jak i takich, w których wiele się dzieje. Weekendowe tańce przy ulubionej muzyce, biegające dzieci czy odgłosy czteronożnych pupili nie będą nikomu przeszkadzać. Niewątpliwym atutem kolekcji jest także twardy rdzeń, który gwarantuje znakomitą stabilność. Jednocześnie nie przeszkadza on w montażu. Deski łatwo poddają się nacinaniu i łamaniu – nie są wymagane nadzwyczajna siła ani specjalistyczne narzędzia. Biorąc pod uwagę także to, że nie trzeba stosować kleju,  podłogi winylowe Korlok są jednymi z najłatwiejszych i najszybszych w montażu. Do zalet całej serii należy także dodać bezproblemowe utrzymanie. Deski winylowe nie wymagają, w przeciwieństwie do drewna, zabiegów impregnacyjnych.

 

Nowość od Designflooring to kunszt detalu i niezwykła funkcjonalność. Perfekcyjny wybór dla miłośników szybkich i bezproblemowych metamorfoz wnętrz. Dwanaście unikatowych wzorów daje ogromne możliwości aranżacyjne: od stworzenia miejsc klasycznych, tradycyjnych, przez rustykalne, na glamour kończąc. Kolekcja Korlok od Designflooring dostępna jest w ogólnopolskiej sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.  

Czas generowania strony: -1695788369,08s