Kolumny, stoliki i regały od BMB Italy | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-31

Kolumny, stoliki i regały od BMB Italy

Kwintesencja włoskiej elegancji.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Autor tekstu: Aneta Zychma

 

Elegancja, która czyni z każdego wnętrza miejsce wyjątkowe: czy można taki efekt osiągnąć przy pomocy stolika, regału czy kolumny? Oczywiście, że tak  – zapraszamy w podróż do świata włoskiego szyku od BMB Italy.

Florencka manufaktura, prowadzona przez Daniela Testi – syna założyciela, słynie na całym świecie przede wszystkim ze swoich autorskich, pilnie strzeżonych technik obróbki zwierciadeł i wytapiania lustrzanych tafli. W piecach własnej konstrukcji, przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz dzięki precyzji i cierpliwości rzemieślników, powstają szklane dzieła sztuki.

 

1 daniel test bmb italy

Daniel Testi – właściel firmy BMB Italy. Źródło: facebook BMB Italy.

 

Z myślą o miłośnikach klasycznych aranżacji, inspirowanych sztuką i architekturą antycznego Rzymu, włoscy projektanci stworzyli imponujące kolumny. Wystarczy raz na nie spojrzeć, żeby stały się przedmiotem pożądania. Idealnie pasują do ekskluzywnych apartamentów czy luksusowych salonów. Dostępne również w nowoczesnej odsłonie, nawiązując do eksperymentującej z geometrią sztuki współczesnej, świetnie wkomponują się w minimalistyczne stylizacje z nutą awangardy.

 

2 kolumna lustrzana tafla lustrzana bmb italy

 

3 kolumna lustro bmb italy

 

4 kolumna lustrzana bmb italy

Efektowne kolumny z lustrzanych tafli. BMB Italy.

 

5 kolumna bmb italy

Awangardowy design: kolumny ze szkła barwionego na czarno, osadzone na ręcznie wykonanej podstawie z drewna pokrytego srebrem. BMB Italy.

 

6 drewniane kolumny bmb italy

Idealna symbioza ponadczasowej klasyki ze sztuką nowoczesną. Drewniane kolumny puste w środku. Wierzchnia warstwa z czarnego zwierciadła.

 

Drugie oblicze BMB Italy to ultranowoczesny, surowy design, który stawia na prostą formę i brak zbędnych dodatków i zdobień. Szklane stoliki i regały nadają się zarówno do salonu, sypialni czy eleganckich przestrzeni użytku publicznego. Same w sobie są ciekawym dodatkiem do wnętrz, a jednocześnie służyć mogą za miejsce do eksponowania wyjątkowych kolekcji dzieł sztuki, cennych bibelotów czy książek.

 

7 szklany regal bmb italy

Szklany regał od BMB Italy.  

 

8 szklany stolik bmb italy

 

9 szklany stolik bmb italy

 

10 szklany stolik bmb italy

Szklane stoliki BMB Italy.

 

Lustrzany blat, a nawet cały stolik stworzony ze zwierciadlanych tafli to imponująca propozycja, która jednoczy w harmonijną całość minimalizm i awangardę. Firma z Florencji potrafi zaskakiwać. Wzornictwo skierowane  przede wszystkim do luksusowych, szykownych przestrzeni komercyjnych, jak wyjątkowe restauracje czy hotele butikowe.

 

11 stolik z tafli lustrzanej bmb italy

Stoliki z tafli lustrzanej. BMB Italy.

 

Włosi kolejny raz udowadniają, że w kwestii designu nie mają sobie równych. W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki BMB Italy jest sieć salonów Dekorian

 

Czas generowania strony: -1718758490,38s