Kolory Roku 2017 według Para Paints | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Kolory Roku 2017 według Para Paints

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym roku powszechnie towarzyszyć nam będzie odprężająca zieleń.


 

Tekst: Joanna Głuchowska

 

Eksperci do spraw koloru marki Para Paints ogłosili swoje typy na rok 2017. Obie wybrane barwy mieszczą się w palecie zieleni i zostały określone mianem „enchanted”, czyli „zaczarowane”. Nie ulega wątpliwości, że wprowadzą odrobinę magii do naszych domów.

 

Odcień „Twinkle In Her Eyes” (P5163-34D) to delikatna, zgaszona zieleń, lekko wpadająca w szarość. Jej zastosowanie jest subtelnym sposobem na ożywienie wnętrza, bez potrzeby sięgania po wyraziste kolory. Pięknie komponuje się ze śnieżną bielą i szarościami, jest delikatna i eteryczna. Marka stworzyła ten kolor mając na uwadze klientów indywidualnych, samodzielnie aranżujących swoje domowe wnętrza.

 

Drugi kolor to odcień „Enigmatic Triton” (P5105-75). Jest to głęboka, elegancka zieleń, wskazana specjalnie z myślą o zastosowaniu w projektach architektów wnętrz. Pomoże stworzyć aurę tajemniczości i pięknie podkreśli chłodne odcienie bieli, beżu i brązu. Może służyć do pomalowania całego pomieszczenia. Może być też użyta jako mocny akcent na pojedynczej ścianie.

 

Oba odcienie wyrażają chęć powrotu do natury. Wprowadzają do naszego domu klimat spa - przynoszą ukojenie i są remedium na zawrotne tempo życia.

Czas generowania strony: -1702063580,86s