Kolekcja tynków dekoracyjnych Concreto od Metropolis | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2018-02-15

Kolekcja tynków dekoracyjnych Concreto od Metropolis

Prawdziwe oblicze surowego minimalizmu.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Autor tekstu: Kinga Rodkiewicz

Włoski producent najwyższej jakości tynków dekoracyjnych przygotował niezwykłą propozycję dla miłośników stylu industrialnego. Nowa kolekcja Concreto – imitująca beton na ścianie – to doskonały duet nowoczesnego designu i wysokiej funkcjonalności. „Prosta, eklektyczna, trwała”. Metropolis po raz kolejny udowadnia, że pozycja lidera artystycznej dekoracji ścian nie jest bezzasadna.

Metropolis wchodzi w skład założonej w 1953 roku firmy Ivas, która specjalizuje się w produktach przeznaczonych do dekoracji ścian, tj. farbach, żywicach i tynkach dekoracyjnych. To, co ją wyróżnia, to nieszablonowość, niestandardowość i ciągłe wychodzenie poza kanony. To nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, oryginalnego wzornictwa oraz niebanalnej kolorystyki sprawia, że w ofercie Metropolis znaleźć można propozycję zarówno do wnętrz nowoczesnych, glamour, jak i industrialnych. Dla pasjonatów tego ostatniego powstała kolekcja tynków dekoracyjnych Concreto. Doskonały produkt, by szybko uzyskać efekt surowych ścian. Zestawione z oszczędną formą mebli stworzą modny i pożądany efekt „minimal everywhere”.

Najnowsza kolekcja doskonale się sprawdzi w popularnych dzisiaj  soft loftach, czyli nowych budynkach stylizowanych na styl industrialny, tak by wyróżniały je surowość i minimalizm. „Lofty są praktyczne, ale trzeba je zmiękczyć” – stwierdził Boris Shipka i w 1988 roku w Chicago zbudował pierwszy soft loft.

Concreto dzięki możliwości uzyskania różnych efektów daje wiele wariantów aranżacyjnych. Beton z jednej strony podkreśli naturalne piękno drewna, z drugiej będzie perfekcyjnym tłem dla designerskich, nowoczesnych mebli.

 

Metropolis po raz kolejny udowadnia, że mistrzowsko zna się na dekoracji ścian. Tynki Concreto do kupienia w sieci salonów Dekorian.

Czas generowania strony: -1718758205,89s