| Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2019-11-22

Kolekcja Toczona od Ćmielów

Design, który kołem się toczy.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Jesień rządzi się swoimi prawami. Jest to pora roku, która nakłania nas do pozostania w domowym zaciszu, pod kocem i z herbatą przy ulubionym serialu. Aby spokojnie rozkoszować się błogimi wieczorami, warto już na etapie wykańczania mieszkania pokusić się o zakup odpowiedniego wyposażenia. Wiele młodych osób staje przed pytaniem: jaki zestaw filiżanek wybrać, by pasował do nowoczesnego designu wnętrza? Z gotową odpowiedzią przychodzi Ćmielów Design Studio.

Minimalizm i nowoczesność, które młodzi ludzie często wybierają przy aranżacji swoich mieszkań, narzuca charakter dla całego wnętrza i tworzy określony klimat. Nie łatwym zadaniem jest dopasowanie do tego typu przestrzeni zestawu kawowego i zastawy stołowej, które będą spójne z jego wizją, a zarazem będą podkreślać jej nowoczesny charakter.

Propozycją dla wielbicieli nowoczesnych form jest kolekcja Toczona od marki Ćmielów Design Studio. Proste kształty i uniwersalna kolorystyka produktów, wpasują się w designerskie wnętrza oraz będą idealnym towarzyszem spotkań ze znajomymi i wieczorów z ulubionym serialem. To także wspaniały pomysł na świąteczny prezent dla miłośnika nieszablonowych rozwiązań.

Czas generowania strony: -1718210419,03s