Hokery Metalmobil | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-26

Hokery Metalmobil

Kwintesencja włoskiego stylu.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tekst: Kinga Rodkiewicz

Połączenie tradycji z nowoczesnością jest trudnym zadaniem, gdyż wymaga od projektantów nie tylko doskonałej znajomości dziedzictwa, ale także dużej otwartości na innowacje technologiczne oraz zmieniające się wciąż trendy. Z tym wyzwaniem perfekcyjnie radzi sobie Metalmobil – włoska firma, która od przeszło 60 lat zachwyca oryginalnością i wyczuciem stylu. Produkty tej marki, w całości „made in Italy”, wyróżniają się unikatowym designem, który nadaje wnętrzom wyrazu i nieszablonowości.

Wśród bogatej oferty Metalmobil na szczególną uwagę zasługują designerskie krzesła barowe, które zdobyły popularność dopiero w XX wieku, zaś na kontynent europejski przywędrowały ze Stanów jako niezbędne wyposażenie restauracji, barów i klubów. Dziś coraz częściej, oprócz tradycyjnego miejsca w przestrzeniach komercyjnych, są stałym elementem wyposażenia kuchni, jadalni, a nawet salonów. Włoscy projektanci udowadniają, że nowoczesne hokery mogą łączyć w sobie niebanalne wzornictwo z doskonałą funkcjonalnością, komfortem użytkowania i bezpieczeństwem.

Dla miłośników klasycznych aranżacji nawiązujących do stylu vintage i retro odpowiednie będą krzesła barowe z kolekcji Dalton, Agatha oraz Kicka. Siedzisko utrzymane w formie tradycyjnego fotela inspirowane jest latami 50. i 60. Elegancja i ponadczasowy styl to ich główne atuty.

 

hoker barowy agatha metalmobil

 

hoker barowy kicca metalmobil

 

Aranżacje w stylu minimalistycznym, które wyróżniają prostota formy, oszczędność środków wyrazu, stonowana kolorystyka oraz doskonała funkcjonalność, coraz częściej tworzone są z wykorzystaniem krzeseł barowych.

 

hoker urbino metalmobil

 

kolekcja col metalmobil

 

Włoscy projektanci nie zapomnieli także o tych, którzy ceniąc nowoczesne spojrzenie na design, szukają produktów nietypowych, nieschematycznych i awangardowych. Z pewnością docenią oni krzesła barowe z kolekcji Ibis i Echo.

 

hokery ibis entree bakery chain tbilisi gruzja

 

krzesa barowe z kolekcji echo radison blu aqua hotel chicago USA

 

Nowoczesne hokery, które wnoszą do wnętrz włoski styl i ponadczasową elegancję, dostępne są w sieci salonów Dekorian.

Czas generowania strony: -1716823860,32s