GLAMORA GLAMFUSION™ | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2019-03-26

GLAMORA GLAMFUSION™

Prawdziwa innowacja
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Jedyna taka na świecie, nowoczesna technologia GLAMFUSION™, dla której dokonano zgłoszenia patentowego, to kolekcja wstępnie przygotowanych, wodoodpornych tapet. Pokryte specjalną membraną nie wymagają żadnego dodatkowego zabezpieczenia impregnującego – mogą być z powodzeniem stosowane w łazienkach, kuchniach czy centrach odnowy biologicznej.

Zaawansowana technologicznie

GLAMFUSION™ to doskonały materiał wykończeniowy do ścian mających kontakt z wodą oraz do zastosowań w wilgotnych pomieszczeniach.  Lekkość GlamFusion™ ułatwia transport, a wyjątkowo niewielka grubość pozwala na układanie jej na istniejących materiałach, bez konieczności przeprowadzania prac przygotowawczych, co pozwala ograniczyć czas i koszty. Duża elastyczność materiału umożliwia posługiwanie się nim bez ryzyka docinania. Gładka i nieporowata powierzchnia jest odporna na plamy i ułatwia czyszczenie.

Wysoka estetyka

Tekstura z efektem silk-touch, miękka i jedwabista w dotyku, podnosi atrakcyjność każdej przestrzeni architektonicznej. Ukryte łączenia pozwalają tworzyć kreatywne rozwiązania o potencjalnie nieograniczonych wymiarach. Dekoracje ścienne marki Glamora są rozwiązaniem szytym na miarę wnętrza. Wyjątkowo szeroki wybór grafik, w tym ich kolorystyki, stylistyki i tematyki, sprawia, że praktycznie każdy klient znajdzie wzory idealnie komponujące się z charakterem jego wnętrza.

Czas generowania strony: -1695791483,16s