Kolekcja grafik wielkoformatowych Glamora Fresh Inspirations | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-12-04

Glamora Fresh Inspirations

W Królestwie Neptuna.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Niecodzienne, pełne ekspresji, unikatowe grafiki wielkoformatowe to specjalność włoskiej marki Glamora. W przebogatej ofercie firmy, niezwykle zróżnicowanej kolorystycznie, stylistycznie oraz tematycznie, zawsze na pierwszy plan wysuwa się siła ekspresji. To dzięki niej dokonuje się przemiana wnętrza; powstaje nowa, inna rzeczywistość, której nie sposób się oprzeć. Dodając do tego światowej sławy designerów oraz ciągłe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań i inspiracji otrzymujemy zjawiskowe, ponadprzeciętne grafiki wielkoformatowe. Tym razem ruszamy w podróż do głębin mórz i oceanów, by z bliska przyjrzeć się tajemnicom raf koralowych oraz sekretom życia w wodnych otchłaniach. Oto kolekcja Fresh Inspirations.

 

Najnowsza seria dekoracji ściennych jest pełna wyrazu, żywa, mocna, wyrazista i ekspresywna. Znajduje się w niej kilkanaście oryginalnych wzorów, a wszystkie  łączy to, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Projektantom, zafascynowanym życiem w głębinach, udało się przenieść niezwykłość i urok morskich krajobrazów na grafiki wielkoformatowe. W serii odnajdziemy realistyczne przybliżenia ukwiałów, mięczaków, szkarłupni czy koralowców zwanych kwiatozwierzami. Roślinny i zwierzęcy świat raf koralowych olśniewa, pasjonuje, potrafi zahipnotyzować. Feeria nieprzeciętnie wyrazistych barw oraz różnorodność organizmów tworzą podwodne rajskie ogrody. Koralowce przypominające żywe kamienie, ukwiały delikatnie kołysane falami, aiptasie zwane „szklanymi różami”  - mikroświat tak inny, tak niecodzienny.

 

Jedną z najbardziej wyrazistych propozycji w całej kolekcji jest grafika Spin – zbliżenie makro na koralowce w wyrazistych barwach: czerwieni, złota, zgaszonego turkusu. Niczym przez szkło powiększające możemy dostrzec wszystkie, najmniejsze nawet elementy ich budowy. Fascynujący świat morskiej fauny, który nada wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Dla miłośników nieco bardziej stonowanych dekoracji ściennych perfekcyjnym wyborem będzie grafika Pulse przedstawiająca zarys kształtów egzotycznej muszli. Delikatność, subtelność, zwiewność podkreślona oryginalną kolorystyką. Chcąc poczuć się u siebie w domu jak w czasie nurkowania na rafie koralowej, warto sięgnąć po grafikę Coral. Bogactwo tonów kolorystycznych oraz różnorodność organizmów pozwoli poczuć się jak w ciepłych, oceanicznych wodach.

 

Najnowsza kolekcja grafik wielkoformatowych Fresh Inspirations dostępna w sieci salonów Dekorian.