Gładko malowane | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Gładko malowane

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Farba Elite Ceramic 40/90 marki Para Paints pozwoli uzyskać idealnie gładkie ściany w wymarzonym kolorze.


 

Tekst: Joanna Głuchowska

 

Wykańczając wnętrze zwracamy uwagę na jakość użytych materiałów - podłóg, płytek, a nawet tapet, ale nie zawsze tyle samo uwagi poświęcamy wybraniu odpowiedniej farby. Propozycje różnych producentów na pozór mogą wydawać się podobne, lecz nic bardziej mylnego. Zastosowanie świetnej jakości farby to nie tylko gwarancja uzyskania idealnego odcienia, ale również profesjonalny efekt wykończenia, niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy najtańszych produktów.

 

Najwyższej jakości ceramiczna farba lateksowa Elite Ceramic 4090 łączy szeroką gamę kolorystyczną z wyróżniającą się jakością. Z pomocą znanych architektów i projektantów wnętrz (w tym niezwykle popularnej w Stanach Zjednoczonych Sarah Richardson) marka opracowała bogaty wzornik pięknych odcieni, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. Farba Elite Ceramic dostępna jest w ponad 1500 kolorach, a jej wykończenie o połysku „skorupki jajka” sprawia, że ściany wyglądają niezwykle elegancko.

 

Kanadyjska firma Para Paints, obecna na rynku od ponad 100 lat, ze skromnej, rodzinnej manufaktury przeobraziła się w międzynarodową korporację. Stawiając na najwyższą jakość produktów i kompleksową obsługę klienta, wyrobiła sobie renomę jednej z najbardziej uznanych marek w branży. Przez lata udało jej się wypracować najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o właściwości produktów. 

 

Farba Elite Ceramic 40/90 posiada unikalną formułę wzbogaconą o opiłki ceramiczne, dzięki której tworzy na ścianie niezwykle trwałą powłokę o nieskazitelnym wyglądzie. Doskonała przyczepność i elastyczność farby sprawia, że podczas malowania nie spływa ona z powierzchni i nie tworzy szpecących ściany zacieków. Jest również odporna na zmywanie, dzięki czemu można usunąć z powierzchni wszelkie zabrudzenia, nie narażając powierzchni na odbarwienie lub wybłyszczenie. Z tego powodu szczególnie sprawdzi się w przedpokoju, salonie czy innych mocno eksploatowanych pomieszczeniach.

 

Farby Para Paints od ponad 20 lat są dostępne również na polskim rynku. Dystrybuowane są w kilkudziesięciu punktach sprzedaży w całym kraju, m.in. w salonach sieci Dekorian: www.dekorian.pl.

Czas generowania strony: -1718763116,81s