Freski na ścianie | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Freski na ścianie

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Glamora ma coś dla miłośników sztuki - jej nowa kolekcja grafik ściennych Affresco to motywy rodem ze średniowiecznych katedr.


 

Subtelne, lekko rozmyte, niczym malowane farbami - takie właśnie są wzory grafik z kolekcji Affresco. Ich stylistyka jest mocno inspirowana sztuką i architekturą - wzory odzwierciedlają freski, jakie można znaleźć na ścianach starych kościołów. Anioły i ozdobne sztukaterie, delikatne i romantyczne motywy roślinne, a także bardziej abstrakcyjne wzory, jak fragmenty ścian wiekowych budynków - wszystkie grafiki wyglądają niezwykle wytwornie. Postarzane wzory w eleganckich, stonowanych odcieniach mają eteryczny urok, który nada wnętrzu szyku, nie przytłaczając go.

 

Dekoracyjne grafiki z kolekcji Affresco są propozycją dla osób, którym marzy się klasyczne wnętrze, które jednocześnie nie byłoby banalne. Niczym wyjęta ze starej katedry ściana podkreśli dystyngowany charakter salonu, natomiast motywy roślin wprowadzą atmosferę relaksu w sypialni. Z drugiej strony można posłużyć się freskami w celu przełamania bardziej współczesnego charakteru wnętrza i nadania mu elegancji oraz klasy.

 

Glamora to włoska marka premium, której produkty cieszą się uznaniem na całym świecie. Jej twórcy wierzą, że kreatywnie ozdobiona ściana może być środkiem wyrazu, za pomocą którego można całkowicie przeobrazić wnętrze. Grafiki Glamory łączą typowe dla Włochów kreatywne wzornictwo z dbałością o jakość wykonania i detale - propozycje marki są nietuzinkowe i wzbudzają emocje. Znajdują zastosowanie w prywatnych mieszkaniach, domach i rezydencjach, jak również wnętrzach publicznych - zdobią ściany m.in. siedziby Tripadvisora w Bostonie czy Google w Nowym Jorku.

 

Więcej informacji o marce Glamora można znaleźć na stronie producenta, a stacjonarnie grafiki są dostępne w salonach Dekoriana.

Czas generowania strony: -1721110760,47s