Efekt betonu | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Efekt betonu

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Soul Cement i Mida to kolekcje tynków dekoracyjnych, dzięki którym uzyskamy na ścianach i podłodze efekt betonu.


 

Tekst: Marcin Poboży

 

Dla miłośników loftowych klimatów mamy bardzo dobre wieści. Stosunkowo małym nakładem czasu i funduszy można na ścianie lub podłodze uzyskać niezwykle modny efekt betonu. Z pomocą przychodzą tynki dekoracyjne z kolekcji Soul Cement i Mida włoskiej marki Metropolis, które wiernie oddają rysunek i fakturę prawdziwych powierzchni betonowych. Taki pomysł na wykończenie ścian i podłóg będzie doskonale współgrać z nowoczesnymi wnętrzami o surowym charakterze. 

 

Mida ma formę płynnej pasty, która może być nakładana na ścianę wałkiem z krótkim włosiem lub pacą. Produkt przeznaczony jest do dekoracyjnego wykończenia ścian wewnątrz budynków. W efekcie powstaje metaliczna powłoka o subtelnym rysunku i delikatnym połysku. Dekoracja dostępna jest w dwóch bazach kolorystycznych: srebrnej i złotej. Z aplikacją poradzą sobie nie tylko profesjonaliści, a wodorozcieńczalna formuła sprawia, że produkt jest praktycznie bezzapachowy. 

 

Soul Cement to masa dekoracyjna tworząca na ścianie efekt „wyblakłego” tynku, surowej powierzchni z lanego betonu. W przeciwieństwie do dekoracji Mida, Soul Cement może być stosowany również na zewnątrz. Dostępny jest w palecie liczącej kilkanaście odcieni o szarej bazie i kremowej, zielonej lub niebieskiej nucie. Produkt nie zawiera rozpuszczalników. Jego receptura oparta jest na żywicach winylowych, spoiwach mineralnych, pigmentach i kwarcu. Tynk nakłada się przy pomocy pacy plastikowej lub ze stali nierdzewnej. 

 

Więcej informacji na temat tynków Soul Cement i Mida można uzyskać w sieci salonów Dekorian w całym kraju: www.dekorian.pl

Czas generowania strony: -1713630913,28s