Educoncept kształci wnętrzarzy | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Educoncept kształci wnętrzarzy

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wiele osób marzy o pracy projektanta wnętrz. Predyspozycje do uprawiania tego zawodu zweryfikują kursy organizowane przez Educoncept.


 

Tekst: Marcin Poboży

 

Projektant wnętrz to niezwykle wymagająca i interdyscyplinarna profesja. Aby tworzyć piękne aranżacje domów i mieszkań nie wystarczy sam talent i wyczucie smaku. Profesjonalny projektant powinien posiadać wszechstronną wiedzę z zakresu historii sztuki i architektury, materiałoznawstwa czy znać chociaż podstawy rysunku technicznego. Z kolei wiedza teoretyczna winna poparta być licznymi zajęciami warsztatowymi pod okiem wysokiej klasy praktyków. Z myślą o osobach, które nie mają doświadczenia w zakresie profesjonalnej aranżacji wnętrz, a chciałyby rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie, Educoncept oferuje kursy z zakresu projektowania i dekoracji wnętrz oraz home stagingu.

 

Szkolenia organizowane przez szkołę Educoncept są zróżnicowane pod względem poziomu zaawansowania, w związku z tym spełnią oczekiwania osób myślących o aranżacji wnętrz w kategoriach zarówno zawodowych jak i hobbystycznych. Opiekunami grup są doświadczeni szkoleniowcy, którzy prowadzą kursantów przez wszystkie etapy procesu projektowego, a więc powstanie idei, przygotowanie dokumentacji wykonawczej, aż po zgłębienie tajników owocnej współpracy z klientem. Dodatkowo szkoła uruchomiła zajęcia coachingowe „Twoja firma to Ty", które stanowią wsparcie dla osób myślących o założeniu własnej firmy i marki. Szkoła ma autorski program stworzony przez wybitnych praktyków, wykładowców, polegający na poznawaniu zagadnień poprzez praktykę.

 


Więcej informacji na temat szkoły i jej oferty: www.educoncept.pl

Czas generowania strony: -1716823893,38s