Dywany z kolekcji New Life | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Dywany z kolekcji New Life

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Stare, ręcznie tkane dywany stały się przedmiotem twórczego recyklingu. Tak powstała niezwykła kolekcja dywanów New Life.


 

Tekst: Marcin Poboży

 

Obserwując światowe trendy w aranżacji wnętrz nie da się nie zauważyć, że dywan ponownie stał się jedną z najbardziej eleganckich form dekoracji podłogi. Piękny dywan może stanowić o prestiżu wnętrza na równi z modnymi meblami czy oświetleniem. Na przykładzie kolekcji New life widać również, że dywan niejedno ma imię i granicą dla jego wzornictwa może być tylko kreatywność projektanta.

 

Marka Epic Carpets znana jest z oryginalnych pomysłów i bogatego portfolio dywanów i wykładzin. Tym razem jednak zaskoczyła nawet swoich wiernych fanów. Jedną z nowości firmy jest kolekcja dywanów „New Life”, którą określić można mianem antycznych patchworków. Projektanci marki Epic Carpets pozyskali do swojego projektu stare, zabytkowe dywany, poddali je konserwacji, a następnie uszyli z ich kawałków zupełnie nowe wzory. Ten artystyczny recykling zaowocował nieszablonowymi motywami, które przykuwają uwagę domowników i gości. Dywany z kolekcji New Life dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej i różnych rozmiarach ( 170 x 230 cm i 200 x 300 cm ). Ich bazę stanowią ręcznie tkane dywany z Turcji i Indii.

 

Poza podstawową ofertą klient ma możliwość zamówienia dywanu o określonej, dostosowanej do jego potrzeb wielkości. Marka Epic Carpets może również obszyć dywan zgodnie z preferencjami zamawiającego. Więcej informacji na temat dywanów marki Epic Carpets znaleźć można na stronie internetowej www.epiccarpets.pl.

Czas generowania strony: -1713160257,68s