Dotyk piękna | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Dotyk piękna

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Nowa kolekcja tapet włoskiej marki Giardini zachwyca nie tylko wyrafinowanym wzornictwem, ale też niezwykłymi fakturami.


 

Tekst: Joanna Głuchowska

 

Tapety Giardini z kolekcji Surfaces w pełni można docenić dopiero, kiedy się ich dotknie. Ich fantazyjne wzory urzekają z daleka, lecz gdy podejdziemy bliżej, zobaczymy prawdziwe ścienne arcydzieła. Koronkowe sploty i misterne tłoczenia sprawiają, że wzór nabiera głębi, dzięki czemu ściana wygląda nietuzinkowo. 

 

W przeciwieństwie do kosmopolitycznej kolekcji Lino Sublime, świat Surfaces jest bardzo kameralny, wręcz intymny. Subtelne odcienie kremów, szarości, brązów i zieleni wyglądają niezwykle szlachetnie i towarzyszy im uwodzicielska, kobieca aura. W katalogu Surfaces znajdziemy również wzory geometryczne, które po bliższej obserwacji okazują się być skomplikowanym układem delikatnych motywów dekoracyjnych. Wszystkie tapety wykonane są z włókien akrylowych i wiskozy.

 

Kolekcja Surfaces marki Giardini jest doskonałą propozycją dla osób, które chciałyby nadać wnętrzu nieco tajemniczości i kobiecego wdzięku. Elegancki wzór w połączeniu z przykuwającą wzrok fakturą będzie wyjątkową dekoracją każdej ściany.

 

Tapety marki Giardini dostępne są w salonach Dekoriana.

Czas generowania strony: -1718760319,88s