Domowa galeria | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2018-12-14

Domowa galeria

Ściany to nie tylko tło każdego wnętrza. W tym roku na tych najmodniejszych znajdziemy kolorowe, wyraziste tapety, eleganckie plakaty i obrazy. Wszystkie, bez wyjątku, niepowtarzalne.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Zgodnie ze starym powiedzeniem, diabeł tkwi w szczegółach, nawet tych bardzo dużych. Wykańczając własne wnętrze, pierwsze kroki kierujemy w stronę ścian, dopiero później dostosowujemy do nich resztę. Wybieramy nie tylko barwę, ale często fakturę tynku, wieszamy na niej plakaty i  grafiki. Coraz częściej decydujemy się na tapety, które odpowiednio dobrane mogą stać się największą ozdobą pomieszczenia. Dziś, produkowane w niezliczonej liczbie wzorów i na najwyższej jakości materiałach, przeżywają swój renesans. Futurystyczne wzory rodem z kosmosu, dziewczyny pin-up z lat 40. XX wieku czy może po prostu piękny, bardzo modny soczysty kolor. Z łatwością znajdziemy motyw idealny właśnie dla nas. Zmienione i udekorowane ściany potrafią szybko i całkowicie odmienić każde pomieszczenie. 

WYRÓŻNIJ SIĘ Z  TŁUMU
Jak  to  zrobić  najlepiej  pokazuje  swoim  klientom  MINDTHEGAP.  Młoda  marka,  pochodząca  z  Transylwanii,  od  2015 roku  podbija  światowe  rynki i zmienia  nasze  spojrzenie  na  design.  Pokazując własną wizję pięknego i wyjątkowego wnętrza, odważnie idzie swoją ścieżką, redefiniuje pojęcie tapety oraz zwiększa znaczenie grafik ściennych i obrazów. „Chcemy się wyróżniać” to stała dewiza marki, która sprawdza się od początku jej istnienia. Już pierwsza kolekcja MINDTHEGAP zdobyła prestiżową nagrodę branży – Elle Decoration Romanian Design Awards 2016. Firma nie spoczywa na laurach, wciąż poszerza i modyfikuje ofertę. Kosmiczna odyseja (kolekcja The Universe) w gabinecie, salon przypominający tropikalną dżunglę (kolekcja Jardin Tropical) czy może biblioteka z tapetą w półki z książkami (kolekcja Book Shelves)? Tapety, graficzne dekoracje i dodatki MINDTHEGAP nie przestają zachwycać miłośników dobrego designu i klientów na całym świecie. „Naszą inspiracją jest wszystko dookoła nas, a kreatywność kształtują napotkane rysunki, obrazy, historie i sny” - twierdzą przedstawiciele marki. Zespół młodych projektantów często czerpie natchnienie ze starych fotografii czy ilustracji, „przenosząc je na naturalne materiały, podkreślając wcześniej niewidoczne szczegóły". Wszystko po to, aby stworzyć wyjątkowe, niepowtarzalne wzory i wnętrza. MINDTHEGAP wierzy, że różnorodność czyni świat piękniejszym. Wzory marki znajdziemy na bawełnie i lnie, projektanci lubią też pracować z papierem, drewnem czy szkłem. Doskonałą propozycją dla wystrzegających się kolorowej ekspresji są pięknie oprawione obrazy z linii Wall Art, których różnorodność przyprawia o zawrót głowy. Wszystko po to, aby uczynić każde wnętrze po prostu wyjątkowym.

Z NUTKĄ NIEPOWTARZALNOŚCI
MINDTHEGAP błyskawicznie wyczuwa, kreuje i reaguje na nowe trendy, szybko adaptując swoje portfolio. Marka znajduje równowagę pomiędzy tym co modne, ale wciąż wyjątkowe i unikatowe. Odpowiada na to, co prezentują najważniejsze targi branży. Tegoroczne święto designu w Mediolanie pokazało jednoznacznie, że dom bez obrazu, plakatu czy grafiki jest niepełny i  nieskończony. Do wnętrz ponownie wkracza kolor, odważne głębokie barwy, które – po okresie minimalizmu i stonowania – na nowo mają zdefiniować nasze domy. Znajdziemy je oczywiście w ofercie MINDTHEGAP. Butelkowa zieleń przepełnia kolekcję Poissons, czerwień to motyw przewodni Rufous Tile czy Floral Painting. Kanarkowy żółty dominuje grafiki Golden SeaShell i  Le Bananier.  Nie zabrakło motywów w modnym w tym sezonie trendzie eko oraz tapet i obrazów z motywami roślinnymi w skali makro. Te z kolekcji Barbados Anthracite czy Amazonia przeniosą nas w tropikalne i dalekie raje. Jardain Tropical, Succulentus czy Lush Succulents zmienią pokój w tropikalną wyspę. Nam pozostaje jedynie zrobić sobie kubek ulubionej herbaty i pozwolić na odrobinę relaksu w wyjątkowych wnętrzach, które odgrodzą nas od szalonej i często nadmiernie chaotycznej codzienności.  

Czas generowania strony: -1695792602,92s