Czytelnia IDEPE | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Czytelnia IDEPE

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Czytelnia IDEPE zbiera i udostępnia publikacje związane z designem, architekturą i teorią kultury. To pierwsze takie miejsce w Warszawie.


 

Tekst: AL/materiały prasowe

 

W czytelni IDEPE znajdziecie książki, albumy, katalogi wystaw i festiwali oraz magazyny branżowe, druki, których nie ma w tradycyjnych bibliotekach. Miejsce przeznaczone jest dla wszystkich, których interesuje szeroko rozumiane projektowanie, szczególnie studentów i nauczycieli akademickich, dziennikarzy, projektantów, badaczy, a także osób związanych z designem: kuratorów, menedżerów produktu, osób prowadzących projekty wzornicze i architektoniczne. 

 

Czytelnia jest oddolną inicjatywą Instytutu Działań Projektowych IDEPE — fundacji mającej na celu wsparcie rozwoju środowiska projektowego w Polsce. Czytelnia powstała z połączonych zbiorów założycieli fundacji i Fortu Mokotów i rozwija się dzięki donatorom: osobom indywidualnym, instytucjom publicznym i firmom. 

 

Inauguracja czytelni odbędzie się w piątek 28.10.2016 w godz. 19-22. Można przynieść na nią książki i publikacje, które zalegają Wam w domowych bibliotekach.

 

Strona FB Instytutu Działań Projektowych IDEPE: www.facebook.com/idepedesign

Czas generowania strony: -1695283634,53s