Beton jak w Bronxie | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Beton jak w Bronxie

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Inspirowane stylem hipisów płyty DekoConcrete pozwolą wprowadzić miejski klimat znanej nowojorskiej dzielnicy do wnętrza.


 

Tekst: Joanna Głuchowska

 

Ściany ozdobione betonem dekoracyjnym są niezwykle modne, ale wiele osób obawia się jego surowego charakteru. Nie każdemu podobają się chłodne szarości i loftowy klimat, dlatego warto zastanowić się nad alternatywą dla zwykłych płyt betonowych. Kolekcja BRONX od DekoConcrete jest dowodem na to, że materiał ten stwarza możliwości kreatywnych rozwiązań, które doskonale ożywią każde pomieszczenie.

 

Nawiązujące do stylistyki hippie płyty betonowe zdobi abstrakcyjny motyw, który ma swoje źródło w tradycyjnej metodzie barwienia tkanin. Różne rodzaje cementu mieszane są z barwnikami, a następnie wylewane w sposób nieregularny, dzięki czemu powstają jedyne w swoim rodzaju wzory. Odcienie szarości urozmaicone są kolorowymi akcentami w mocniejszych lub bardziej stonowanych barwach. Co więcej, możemy ułożyć beton dekoracyjny w dowolny sposób i dzięki temu uzyskać niepowtarzalny wzór.

 

Barwienie betonu pozwoliło nadać temu surowemu materiałowi zupełnie nowe oblicze. Zyskał on na subtelności, dzięki czemu jego zastosowanie wychodzi daleko poza lofty. Świetnie przełamie klasyczny charakter wnętrza, a także będzie doskonałym dopełnieniem minimalistycznego wystroju w neutralnych kolorach. Ściany pokryte betonem dekoracyjnym z kolekcji BRONX będą wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia, a oryginalny wzór z powodzeniem zastąpi obrazy i inne dekoracje.

 

Więcej o dekoracyjnych płytach betonowych DekoConcrete na stronie marki oraz w salonach sieci Dekorian.

Czas generowania strony: -1695794222,74s