Aukcja klasyków | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Aukcja klasyków

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W najbliższą sobotę, 22 kwietnia o godz. 16 miłośników wzornictwa vintage czekają wielkie emocje.


 

Targi Rrzeczy Ładnych we współpracy z portalem Patyna.pl - pierwszą i największą platformą, zrzeszającą sprzedawców i entuzjastów designu sprzed lat organizują nietypową aukcję, na której zakupić będzie można wyszukane, często unikatowe przedmioty w stylu vintage.

 

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu, na których zagości specjalna strefa vintage, objęta kuratelą Patyny. Będzie można na niej znaleźć wyjątkowe przedmioty, prezentowane przez najlepszych sprzedawców, z których niektórzy ze swoimi stoiskami odwiedzą Warszawę po raz pierwszy. To wyjątkowa okazja, by na żywo zobaczyć najznakomitsze przykłady wzornictwa sprzed lat, od mebli przez dekoracje i przydatne sprzęty, i zabrać je do domu.

 

Sekcji retro towarzyszyć będzie aukcja klasyków. Przedmioty z najwyższej półki, w tym rzadkie kolekcjonerskie okazy, będą licytowane na żywo, a część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana na szczytny cel. Podczas licytacji oferowane będą między innymi przedmioty z kolekcji Beaty Bochińskiej, autorki bestsellerowego poradnika dla kolekcjonerów "Zacznij kochać dizajn".

 

plakat aukcja TRL

 

Aukcja klasyków designu

Targi Rzeczy Ładnych

22 kwietnia, w godz. 16

ETHOS, Plac Trzech Krzyży 10/1, Warszawa

Wstęp: 5 zł

FB wydarzenia

Czas generowania strony: -1721635637,40s