Artystyczny kalendarz | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Artystyczny kalendarz

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wyjątkowy kalendarz z kolażami fotograficznymi Szymona Brodziaka — doskonały na Nowy Rok.


 
Rok 2016 obfitował w liczne nagrody i wyróżnienia dla poznańskiego fotografa Szymona Brodziaka. Pierwsze miejsce w kategorii Moda w konkursie International Photography Awards w Stanach Zjednoczonych czy tytuł Fotografa Reklamowego Roku 2016 na Prix de la Photographie Paris we Francji, to tylko niektóre z nagród, jakie niedawno otrzymał.
 
Aby to uczcić fotograf wydał swój pierwszy autorski Kalendarz Brodziak 2017. Limitowany nakład 717 sztuk prezentuje 13 kolaży fotograficznych inspirowanych błędem drukarskim:
 
Już dwa lata temu, podczas drukowania albumu Brodziak ONE, zafascynowałem się ideą błędu drukarskiego, który powstaje w wyniku przypadkowego nałożenia się kilku fotografii na jednym arkuszu. To, co może być uważane za błąd, ja postrzegam jako nową jakość, która pozwala odkryć nowe nieopowiedziane wcześniej historie - mówi Brodziak.
 
Szatę graficzną kalendarza opracował Piotr Marzol z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Każdy egzemplarz jest odręcznie numerowany przez Szymona Brodziaka; ma duży, elegancki format (50x70 cm), sztywną okładkę i dwustronny zadruk na 7 kartach.
 
Kalendarz jest dostępny w sklepie online oraz punktach stacjonarnych w kilku miastach Polski: Galeria Brodziak, Bookarest, Ipnotic Store, Hair Bazaar Studio Darek & Piotr, Bookowski. Księgarnia w Zamku, Room Service art shop, TUTU / POZNAŃ, Galeria Vivid / WROCŁAW, Leica 6x7 Gallery, Super Salon / WARSZAWA, KUOO architects / ŁÓDŹ, HOT_elarnia, SPA_larnia / PUSZCZYKOWO, Galeria HAS / LESZNO.
 
Gorąco polecamy na Nowy Rok!
 

Czas generowania strony: -1718208400,42s