Art Select. Piękno bez kompromisów | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Art Select. Piękno bez kompromisów

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Nowa kolekcja podłóg winylowych marki Designflooring łączy piękno naturalnych materiałów z niebywałą wygodą użytkowania.


 

Tekst: Joanna Głuchowska

 

Art Select to wyjątkowa kolekcja podłóg klasy premium, oferująca wzornictwo odzwierciedlające najbardziej eleganckie odcienie naturalnego drewna oraz kamienia. Cechuje ją szczególna dbałość o detale, dzięki czemu materiały odwzorowane są w niezwykle realistyczny sposób.

 

Wśród desek o wyglądzie drewna znajdziemy cztery serie o zróżnicowanym stylu i charakterze. Oak Royale to piękne, tradycyjne odcienie dębu, których kolorystyka inspirowana jest porami roku. Miłośnikom postarzanego drewna spodoba się natomiast seria Hancrafted, której ciepłe tony wprowadzą do wnętrza domowy klimat. Oak Premier zapewnia klasyczny wygląd dębowej deski w wielu odcieniach - zarówno ciepłych jak i chłodnych. Parquet odwzorowuje za to elegancki, tradycyjnie układany parkiet, m.in. we francuską jodełkę.

 

Druga część kolekcji Art Select to podłogi dające efekt naturalnego kamienia. Płytki komponowane są w sposób losowy, dzięki czemu nie są one identyczne i wiarygodnie odzwierciedlają wygląd surowca. Seria Slate to eleganckie, chłodne odcienie szarości i barw ziemi, które uszlachetnią każde wnętrze. Limestone dostępny jest w jasnej, przyjemnej kolorystyce typowej dla naturalnego wapienia, z zachowaniem charakterystycznego dla tego materiału efektu losowego układania. Travertine to wyróżniające się płytki o niejednorodnym wyglądzie, Marble natomiast pozwala cieszyć się efektem luksusowego, włoskiego marmuru w eleganckich odcieniach bieli i szarości.

 

Podłogi winylowe prezentują się równie efektownie, co te wykonane z naturalnych surowców, są jednak o wiele tańsze i pod wieloma względami bardziej praktyczne. Gładka powierzchnia pozbawiona porów i wgłębień przeciwdziała wnikaniu brudu, dzięki czemu podłoga jest wyjątkowo higieniczna i łatwa w utrzymaniu. Ponadto płytki nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych, jak cyklinowanie czy olejowanie. Zastosowanie nowoczesnej technologii czyni je niezwykle trwałymi i odpornymi na uszkodzenia, takie jak zarysowania, pęknięcia czy wgniecenia. Ogromną zaletą jest również odporność na wilgoć, przez co podłogi te świetnie nadają się do kuchni oraz łazienki. Znajdą również zastosowanie w systemach ogrzewania podłogowego.

 

Deski winylowe są doskonałą alternatywą dla podłóg z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień. Ich walory estetyczne połączone z funkcjonalnością sprawiają, że piękna podłoga nie musi oznaczać potrzeby pójścia na kompromis w kwestiach praktycznych.

 

Dystrybutorem podłóg Designflooring jest ogólnopolska sieć Dekorian. Mapę salonów wraz z adresami można znaleźć na www.dekorian.pl.

Czas generowania strony: -1718205534,69s