Album Homebook Design Vol. 4 | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-26

Album Homebook Design Vol. 4

Najlepsze polskie projekty ostatnich lat.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

13 września ukazała się czwarta już odsłona albumu Homebook Design. To jedyna taka publikacja w Polsce. Pozycja obowiązkowa dla miłośników dobrze zaprojektowanych wnętrz i pięknie wydanych albumów. Znajdziemy tam 30 projektów, czołowych polskich architektów, które doskonale ukazują jakie zmiany dokonały się w estetyce projektowania na przestrzeni ostatnich lat.

Album jest niezwykle cennym źródłem inspiracji, znajdziemy tam projekty bardzo różnorodne stylistycznie oraz gabarytowo. Od niewielkich 36 metrowych kawalerek, przez nowoczesne apartamenty, po duże domy z ogrodem. W poszukiwaniu pomysłu na własne wnętrze, oprócz zdjęć, pomogą również precyzyjne opisy zamieszczone przy każdym projekcie.

Na każdej stronie albumu znajdziemy najnowsze trendy wnętrzarskie, jednak każdy projekt jest inny. Najlepsi architekci zawsze starają się dopasować swoje pomysły do potrzeb i oczekiwań właścicieli. Dlatego też każde mieszkanie czy dom odzwierciedla charakter jego mieszkańców. Projekty zawarte w Homebook Design Vol. 4 są ultranowoczesne, jednak tak jak w przypadku domu z lat 30-tych, tworzone z poszanowaniem historii miejsca i ukazujące jego wyjątkowość.

Album jest pięknie wydany, dzięki poręcznemu formatowi można go zabrać ze sobą wszędzie. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, inspirację do zmiany, pomysł na stworzenie nowego wnętrza czy po prostu niezwykle wciągającą lekturę. Wydawcą albumu jest portal Homebook.pl. a jednym z patronów medialnych został portal Dekorian Home. 

Czas generowania strony: -1721635188,98s