4 dni z najlepszą architekturą i designem | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2020-01-31

4 dni z najlepszą architekturą i designem

4 Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. V edycja konferencji odbywać się będzie w sprawdzonej formule dni branżowych i dni otwartych, między 6 a 9 lutego 2020 r., w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Pierwsze dwa dni 4 Design Days (6-7 lutego 2020 r.), podczas których odbędzie się kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych, adresowane są do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą czy wzornictwem. Sobota i niedziela (8-9 lutego 2020 r.) to dni otwarte 4 Design Days dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy. Uzupełnieniem oferty ponad 300 wystawców obecnych na 4 Design Days będą targi niezależnego designu pod nazwą Design 4you.


Dyskusjom i targom towarzyszyć będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale m.in.: 5. edycji konkursu Property Design Awards, który wyłoni obiekty i przestrzenie z najlepszą architekturą i designem w Polsce oraz ich twórców, a także finału konkursu „Meble Plus - Produkt Roku" – najstarszego plebiscytu dedykowanego branży meblarskiej w kraju. Podczas 4 Design Days 2020 odbędzie się także finał konkursu DESIGN-it-UP – Projekt na starcie 2020.

www.4dd.pl  
Facebook: facebook.com/4DesignDays  
Instagram: instagram.com/4designdays #4designdays #4dd
Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP: www.ptwp.pl

Czas generowania strony: -1718762643,76s