Zobacz jak wygląda wirtualny salon Dekorian Home | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2021-03-09

Zobacz jak wygląda wirtualny salon Dekorian Home

Wirtualny salon to wygodny i szybki sposób na zapoznanie się z asortymentem Dekorian Home oraz zobaczenie na własne oczy i bez konieczności wychodzenia z domu, na czym polega idea pracy jednej z naszych placówek.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Zarówno w realnym życiu, jak i w naszym wirtualnym salonie otrzymasz fachową pomoc oraz doradztwo. Skorzystasz z niezliczonej ilości propozycji wyposażenia i wykończenia wnętrz, które pozwolą na wykreowanie własnych, niepowtarzalnych aranżacji w każdym stylu.

Dla ułatwienia pracy przygotowaliśmy specjalne strefy tematyczne związane z konkretnymi rodzinami artykułów lub dodatkowymi usługami oferowanymi przez Dekorian Home. Mamy zatem:


- strefę architekta

Każdy architekt, projektant wnętrz znajdzie u nas miejsce do zorganizowania spotkania ze swoim klientem. Zapewniamy profesjonalne materiały, wzorniki, ekspozytory produktów oraz pyszną kawę.

Kliknij i zapisz się do naszej wirtualnej Strefy architekta.


- strefę montażu

Chcesz sprawdzić zestawienie kolorystyczne farb z dodatkami, albo skomponować swoje własne ułożenie podłogi w jodełkę? Nasza strefa montażu to umożliwia. Dodatkowo dysponujemy bazą sprawdzonych wykonawców, którzy w profesjonalny sposób postawią „kropkę nad i” Twojego projektu.


- strefę dywanów oraz wykładzin

Możemy poszczycić się współpracą z europejskimi liderami produkcji wykładzin oraz dywanów. Dzięki niej posiadamy w ofercie pełen wachlarz produktów na „miękkie podłogi” do domu, biura, hotelu, restauracji czy innych przestrzeni użyteczności publicznej.

Kliknij i sprawdź ofertę dywanów.

Kliknij i sprawdź ofertę wykładzin.


- strefę tapet

Śmiemy twierdzić, iż posiadamy jeden z największych asortymentów tapet dekoracyjnych w Polsce. Usilnie pracujemy nad pokazaniem go na naszej stronie www, jednak pełną ofertę odnajdziesz bezpośrednio u naszych doradców.

Kliknij i sprawdź ofertę tapet.


- strefę podłóg

Drewniane, winylowe, laminowane – oferujemy wszystkie najpopularniejsze rodzaje „twardego” wykończenia podłóg od najlepszych producentów i dostawców z całej Europy. Współpracujemy również z rodzimymi firmami zapewniając szybką dostawę, montaż i sprawną obsługę po sprzedażową.

Kliknij i sprawdź ofertę podłóg.


- strefę farb

Geneza Dekorian Home jest mocno związana z farbami, a co za tym idzie – od lat wiemy co dobre! Dzielimy się tym z naszymi klientami i oferujemy tylko sprawdzone i ściśle wyselekcjonowane rozwiązania do malowania powierzchni zarówno wnętrz jak i na zewnątrz.

Kliknij i sprawdź ofertę farb.


- strefę oświetlenia

Ponad 300 dostawców oraz producentów oświetlenia robi wrażanie. Nie o liczby jednak nam chodzi – najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta z jak najlepiej dopasowanych rozwiązań oświetleniowych. To nasze główne zadanie.

Kliknij i sprawdź ofertę oświetlenia.


Kliknij o odwiedź nasz wirtualny salon.
<