Zarezerwuj czas 21-23 października! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Zarezerwuj czas 21-23 października!

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Już dziś zapowiadamy i zapraszamy na archiDAY Jesień 2016, czyli kolejną edycję nowatorskiego wydarzenie branżowego dla profesjonalistów, którego jesienna edycja odbywa się podczas targów Warsaw Home 2016.  


 

archiDAY Jesień 2016 to kolejna edycja wydarzenia dedykowanego w szczególności architektom, designerom, projektantom wnętrz oraz wszystkim, którzy zainteresowani są nowościami w branży. 

 

archiDAY to m.in.: 

archiLAB, gdzie architekci i projektanci będą mogli wziąć udział w interaktywnych warsztatach projektowych. Akademia Kompetencji Architekta, w ramach której zostanie poruszonych ponad 30 zagadnień tematycznych, w formie wykładów szkoleniowych, prelekcji i debat. Showroom wykorzystujący najnowsze technologie m.in. wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość prezentujący ich możliwości i potencjał w praktyce, Biblioteka Architekta i wiele więcej.

 

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą:

 

Sara Ferrari, włoska projektantka nagrodzona m.in. RED DOT Design Award 2015 i GOOD DESIGN AWARD 2014. Sara swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze studentami uczelni takich jak Uniwersytet Boloński, NABA w Mediolanie, czy SID w Padwie. Więcej: www.saraferraridesign.com

 

Sara Ferrari

 

Bilska de Beaupuy, czyli duet Monika Bilska i Arabella de Beaupuy – twórczynie konceptu Nutritious Architecture, który z sukcesami stosują w swojej pracy, charakteryzujący się holistycznym podejściem do projektów. Przed podjęciem wspólnego projektu Monika Bilska przez 8 lat pracowała w biurze projektowym Zaha Hadid Architects w Londynie. Więcej: www.bilskadebeaupuy.com

 

Monika Bilska

Arabella de Beaupuy

 

Krystyna Łuczak-Surówka będzie gospodynią wydarzenia, ale również zaprosi do swojej autorskiej strefy „DESIGN BY PL”.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze strony: www.archiday.pl i www.facebook.com/archidayPL

 

 

Czas generowania strony: -1656978376,30s