Wzory na Święta | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Wzory na Święta

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W najbliższy weekend zapraszamy do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich na Warszawskie Targi Designu WZORY. Dekorianhome.pl patronuje wydarzeniu.


 

Grudniowej edycji WZORÓW — Warszawskich Targów Designu — zawsze towarzyszy wyjątkowa, przedświąteczna atmosfera. Dom Towarowy Braci Jabłkowskich odwiedzają poszukiwacze oryginalnych prezentów oraz zwykli pasjonaci dobrego wzornictwa, ciekawi najnowszych trendów. Dla wszystkich Organizatorki — Jagoda Valkov i Aleksandra Pawelska — przygotowały starannie wyselekcjonowany przegląd, w którym zdajdą się zarówno dobrze znane, mocne marki, jak i zupełne odkrycia. W ciągu dwóch dni, przeszło stu wystawców zaprezentuje najnowsze projekty mebli, ceramiki, domowych tekstyliów, grafik i dekoracji oraz produkty dla dzieci.

 

Jeśli wciąż nie udało wam się spotkać Mikołaja, od razu kierujcie swoje kroki na pierwsze piętro. W specjalne prezentowej strefie będziecie mogli nie tylko kupić, ale spersonalizować, a nawet samodzielnie wykonać podarki dla najbliższych. DaWanda nauczy was z kolei, jak opakować swoje zdobycze nie tylko pięknie, ale i ekologicznie.

 

Tym, którzy właśnie urządzają własne wnętrze lub są w trakcie trudnego remontu na pewno spodobają się konsultacje z profesjonalistą. Zabierzcie ze sobą swój projekt. Dobrze urządzeni i Katarzyna Pastuszyńska pomogą wam przezwyciężyć wnętrzarski impas.

 

Na WZORACH nie może zabraknąć atrakcji dla rodziców z dzieciakami. W harmonogramie warsztatów pojawią się m.in. Bajkostwory — opowiadanie bajek połączone z zajęciami plastycznymi, czy Pozytywne roboty, czyli pokazy i warsztaty robotyki. Niezmiennie, kupa dobrej zabawy z nutą edukacyjną.

 

Kierując swoje kroki na Bracką, nie zapomnijcie o możliwości zabrania ze sobą do domu potężnej dawki inspiracji w postaci naszego magazynu. Egzemplarza „Dekorian Home” szukajcie już przy samym wejściu!

 

Wzory na Święta

17/18 grudnia

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich

Ul. Bracka 25 

Godziny 11-21

Wstęp wolny

FB wydarzenia: www.facebook.com/events

Czas generowania strony: -1656560524,04s