Wzorowa Gwiazdka | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-12-01

Wzorowa Gwiazdka

Już za tydzień w imieniu organizatorów zapraszamy na fantastyczne WZORY Warszawskie Targi Designu. Ta cykliczna impreza promująca designerów i rzemieślników tworzących w branży wnętrzarskiej już po raz piąty odbywa się w stolicy. Dekorian Home ma przyjemność być patronem medialnym tego wydarzenia.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

WZORY to miejsce, w którym spotykają się od lat architekci, projektanci wnętrz, właściciele mniejszych i większych firm, sklepy oraz zwykli ludzie, którzy kochają piękne przedmioty i niebanalne wnętrza.

Tym razem organizatorzy zapraszają na przedświąteczne zakupy i dekorowanie domu. 

W Domu Braci Jabłkowskich na poszukiwaczy wyjątkowych produktów wyposażenia wnętrz i niezwykłych prezentów na gwiazdkę czeka mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

Na parterze i dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego zostanie odtworzona atmosfera niezwykłych zakupów. Ponad 200 wystawców z meblami, grafikami, ceramiką, tekstyliami przywiezie swoje produkty, aby mogły znaleźć nowych właścicieli.

Jak zawsze, na drugim piętrze czeka specjalna strefa prezentowa z naturalnymi skarbami, przysmakami, kosmetykami i nietuzinkową biżuterią.

W strefie ZERO WASTE poznamy projekty młodych designerów projektujących w nurcie biodesignu. W sobotę 8 grudnia organizatorzy zapraszają na interesujące wykłady, które przybliżą główne trendy tego kierunku i przedstawią bliżej nurt projektowania blisko natury. Będzie można zobaczyć nowy biodegradowalny, jadalny materiał do produkcji opakowań, który już niedługo może stać się rewolucyjnym zamiennikiem plastiku. Zobaczyć projekty, w których do budowy mebli i lamp używa się… grzybów oraz dowiedzieć się czy rośliny mogą zostać naszymi sprzymierzeńcami w walce o czyste powietrze oraz jak je dobierać, żeby nasza domowa dżungla stała się zielonym filtrem. 


Organizatorkami targów są Jadwiga Valkov, która od lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, scenografią oraz fotografią. Jest absolwentką Architektury Krajobrazu w Warszawie oraz scenografii i wystawiennictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i  Akademii Fotografii w Warszawie, oraz Aleksandra Pawelska organizatorka warszawskich imprez ekologicznych. Serdecznie zapraszamy 8 i 9 grudnia. 


<