| Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-08-31

Wrzesień z kolorem dojrzałych winogron

Koniec lata już niebawem stanie się faktem, a nas przywita pozornie najmniej lubiana pora roku. Mimo wszystko liczymy, że będzie to słynna złota, polska jesień. W okresie tym królować będą odcienie żółtych i pomarańczowych liści, ale również kontrastowych dla nich dojrzałych winogron. Zainspirowani przyrodą wybraliśmy kolor września – P5151-34 Simply Posh.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Ta lekko przydymiona wersja fioletu, choć nie należy do ciepłych barw, przywołuje pozytywne skojarzenia. Lekko rozjaśnia pomieszczenia, nadając im jednocześnie dostojności i spokoju. Z dodatkami w podobnych, neutralnych bądź zimnych kolorach buduje atmosferę wyciszenia. Jednak w połączeniu ze złotem, żółtym czy pomarańczowym  stanowi przykuwający wzrok zestaw, który wykorzystać można w każdym miejsce w domu czy pomieszczeniach komercyjnych.

Uniwersalność barwy dojrzałych winogron, oszronionych delikatnie podczas chłodnego poranka, nie zamyka się jedynie na kolory. P5151-34 Simply Posh doskonale prezentuje się również w połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi, jak: drewno, kamień czy tkaniny organiczne – wykorzystać go można w stylu boho i skandynawskim. Projektując eleganckie pomieszczenia glamour czy z nowoczesnym zamysłem, jego zastosowanie stanowi piękne tło dla designerskich, metalowych mebli i dodatków.* odpowiednikiem P5151-34 Simply Posh w nowej szafie kolorów jest 207C.

** promocja -15% na kolor września ważna jest do 30 września 2020 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów

<