Warszawski Plac Trzech Krzyży rozkwita wnętrzarsko | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Warszawski Plac Trzech Krzyży rozkwita wnętrzarsko

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W sobotę 16.07 po raz pierwszy otwarto drzwi salonu Archidzieło, przeniesionego z ul. Mokotowskiej i znacznie powiększonego. To kolejne po Aksonometria Studio miejsce z wnętrzarskimi markami premium w tym zakątku Warszawy.


 

Archidzieło przy Placu Trzech Krzyży to nowa, zdecydowanie powiększona odsłona salonu zlokalizowanego dotąd przy ul. Mokotowskiej. Od dziś działa on już regularnie, choć tylko częściowo - na niższym poziomie trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe. Po ich zakończeniu powierzchnia ekspozycyjna dodatkowo się powiększy. W dostępnych już pomieszczeniach widać jednak docelowy klimat wysmakowanej elegancji. Nie może być inaczej – Archidzieło proponuje klientom w swojej nowej siedzibie ofertę takich światowych marek jak Ralph Lauren Home, Hickory Chair, Barbara Barry, BellaVista Collection czy Welton London.


To miejsce wpisuje się w nową koncepcję okolic Placu Trzech Krzyży, jaką współtworzy Kulczyk Silverstein Properties – właściciel spółki Ethos. Ma być ona odpowiedzialna nie tylko za modyfikacje kompleksu biurowego w tym miejscu, ale także nowy, naturalny fragment high-streetu, charakteryzujący się aż 8-metrowej wysokości witrynami, nawiązującymi do wzorców najlepszych kamienic dochodowych. Powstanie on w ciągu pieszym od strony Placu Trzech Krzyży, pomiędzy Nowym Światem a Hotelem Sheraton. Trwa rekrutacja luksusowych marek do tworzonych tam lokali. W tym celu inwestor organizuje wraz z partnerami (m.in. KPMG i BNP Paribas Real Estate) cykl europejskich konferencji „Warszawa: nowy kierunek rozwoju dla marek luksusowych w Europie”. Więcej na ten temat


Wszystko wskazuje zatem, że okolice Placu Trzech Krzyży stają się ciekawym miejscem zakupowym dla osób zainteresowanych ofertą marek premium. Cieszy, że świat wnętrz też zaczyna być tam dobrze reprezentowany.

<