Warsaw Home 2018 – goście specjalni | Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2018-09-17

Warsaw Home 2018 – goście specjalni

Warsaw Home jest obecnie najważniejszym i najszybciej rozwijającym się wydarzeniem w Europie Środkowo – Wschodniej poświęconym branży meblowej, dekoracyjnej oraz wykończeniowej. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz to przestrzeń zrzeszająca architektów, projektantów, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych. Tegoroczna edycja wystartuje już 4 października. Mamy przyjemność patronować wydarzeniu.
Udostępnij

Warto tam być przede wszystkim ze względu na specjalnych gości, którzy przygotowali wykłady nawiązujące do hasła tegorocznej edycji – SIŁA! Wśród gwiazd wnętrzarskiego świata i designu zobaczyć będzie można m.in. Toma Dixona, Nikę Zupanc oraz Stefana Giovannoniego. Przedstawiamy podziwianych na całym świecie projektantów, którzy zawitają na Warsaw Home 2018.

Samorodny talent

Tom Dixon to marka sama w sobie. Designer projektuje zarówno wnętrza, jak i produkty, które można kupić w ponad 60 krajach. Współpracuje też z tak znanymi firmami jak adidas czy IKEA. Jego prace znajdują się także w kolekcjach najsłynniejszych światowych muzeów – m.in. w londyńskim Victoria and Albert Museum czy paryskim Centrum Pompidou. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć jego najnowsze dzieła – oświetlenie w kolorze electric blue oraz siedziska pokryte futurystycznymi srebrnymi tkaninami – zapraszamy na targi Warsaw Home! A więcej o Tomie Dixonie mogą przeczytać Państwo tutaj: https://dekorianhome.pl/inspiracje/wyszukane-polecane/tom-dixon.

Siła kobiecości

Nika Zupanc szybko odkryła, że sposobem na wyróżnienie się w branży, którą do dziś nazywa "klubem dla panów" jest świadome granie kobiecością. W swoich projektach zaczęła więc wykorzystywać uznawane wcześniej za tabu motywy takie jak pióra, kokardki czy koronki nadając im nieco punkowy posmak. Na Warsaw Home 2018 będzie można zobaczyć jej przypominające wstążkę krzesło "Ribbon". Podczas Warsaw Home 2018 Nika Zupanc wystąpi także z własnym wykładem, którego będzie można posłuchać już 4 października. Zapraszamy!

Król Midas Designu

Chociaż ukończył architekturę we Florencji swoją przyszłość postanowił związać z designem. Po studiach pracował w firmie Ettore Sottsassa, gdzie nabierał pierwszych szlifów jako projektant. Światowe uznanie i rozpoznawalność przyniosła mu współpraca z marką Alessi, dla której stworzył wiele bestsellerowych produktów. Stefano Giovannoni pracował dla takich firm jak:  Magis, Flos, Siemens, Veneta Cucine, Tubes, Domodinamica czy Laufen. Po latach projektowania kultowych przedmiotów dla wielkich marek, w 2016 r. założył własną – Qeeboo. Wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Stefano Giovannoniego i bliżej przyjrzeć się jego twórczości, zapraszamy do wzięcia udziału w Warsaw Home 2018.

Więcej informacji na temat Warsaw Home 2018 znajdą Państwo na stronie: www.warsawhome.eu