Tematem numeru są włoskie marki. Wśród nich znajdziecie modne krzesła i fotele, ceramikę, lustra czy Glamorę prosto z półwyspu Apenińskiego. Całe mnóstwo włoskich inspiracji, a jeśli tak jak nam spodoba wam się fotel z okładki, szukajcie go w sieci salonów Dekorian.

 

Jak zawsze przygotowaliśmy dla was spotkania z ludźmi designu, kultury i sztuki. Tym razem są to prawdziwe gwiazdy. Karim Rashid, który w tym roku ponownie zagości na targach Warsaw Home, opowiedział nam o tym, jak widzi przyszłość designu. Koniecznie przeczytajcie też wywiad w Tomkiem Rygalikiem - rozmowy z nim są zawsze inspirujące. Jednak nie samym designem człowiek żyje, wśród naszych rozmówców znalazł się też mistrz olimpijski Tomasz Majewski.

 

Oprócz tego, garść informacji o najważniejszych branżowych imprezach sezonu, designerskich nowościach, pracowniach polskich twórców, a także podróżnicze inspiracje.

 

Najnowszy numer znajdziecie od poniedziałku w sieci salonów Dekorian w całej Polsce. Jeśli chcecie odebrać swój bezpłatny egzemplarz magazynu w ten weekend, zapraszamy na nasze stoisko na targach Warsaw Home. Znajdziecie nas w hali F na stoisku A7. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury. 

 

dekorian home cover photo