Warsaw Home 2017: premiera nowego wydania magazynu Dekorian Home! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-22

Warsaw Home 2017: premiera nowego wydania magazynu Dekorian Home!

Na rozpoczynających się targach Warsaw Home swoją premierę ma najnowszy numer magazynu Dekorian Home. Piąte już wydanie jest również wydaniem jubileuszowym, pierwszy numer ukazał się bowiem dokładnie dwa lata temu. Już dziś pokazujemy, jak wygląda najnowsza okładka i zdradzamy, co znajdziecie w środku.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter
Tematem numeru są włoskie marki. Wśród nich znajdziecie modne krzesła i fotele, ceramikę, lustra czy Glamorę prosto z półwyspu Apenińskiego. Całe mnóstwo włoskich inspiracji, a jeśli tak jak nam spodoba wam się fotel z okładki, szukajcie go w sieci salonów Dekorian.

 

Jak zawsze przygotowaliśmy dla was spotkania z ludźmi designu, kultury i sztuki. Tym razem są to prawdziwe gwiazdy. Karim Rashid, który w tym roku ponownie zagości na targach Warsaw Home, opowiedział nam o tym, jak widzi przyszłość designu. Koniecznie przeczytajcie też wywiad w Tomkiem Rygalikiem - rozmowy z nim są zawsze inspirujące. Jednak nie samym designem człowiek żyje, wśród naszych rozmówców znalazł się też mistrz olimpijski Tomasz Majewski.

 

Oprócz tego, garść informacji o najważniejszych branżowych imprezach sezonu, designerskich nowościach, pracowniach polskich twórców, a także podróżnicze inspiracje.

 

Najnowszy numer znajdziecie od poniedziałku w sieci salonów Dekorian w całej Polsce. Jeśli chcecie odebrać swój bezpłatny egzemplarz magazynu w ten weekend, zapraszamy na nasze stoisko na targach Warsaw Home. Znajdziecie nas w hali F na stoisku A7. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury. 

 

dekorian home cover photo

<