W Poznaniu startuje Arena Design | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-03-05

W Poznaniu startuje Arena Design

To już jutro! Międzynarodowe wydarzenie poświęcone tematyce współczesnego wzornictwa, projektowania przemysłowego i architektury, potrwa cztery dni. Wśród zaproszonych gości przedstawiciele francuskiej marki Ligne Roset oraz holenderskie Studio Job.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W tym roku jubileuszowa, 10. już edycja, podczas której spotkają się przedstawiciele świata designu i biznesu. A będzie o czym dyskutować, bo jak zwykle, organizatorzy przygotowali wiele ciekawych imprez. Przede wszystkim fantastyczne wystawy, prezentacje, konkursy, oraz mnóstwo ciekawych wykładów na różne nurtujące tematy. Nie zabraknie znamienitych gości. Oprócz znakomitych polskich prelegentów, pojawią się prawdziwe gwiazdy światowego formatu. Przede wszystkim Patrice Bert i Christian Werner, przedstawiciele francuskiej marki Ligne Roset, oraz Job Smeets i Nynke Tynagel, czyli słynące z ekscentrycznych projektów holenderskie Studio Job. Goście specjalni przygotowali wystawy prezentujące najnowsze produkty. Być może, niektóre z nich będą miały swoją premierę właśnie podczas arena Design, a polscy zwiedzający będą mogli je obejrzeć, zanim zostaną pokazane światu na targach w Mediolanie..  


Motywem przewodnim tegorocznej edycji arena Design będzie hasło GENERATIONS, odwołujące się do doświadczeń i współpracy pokoleń.  Dowiemy się jak w świecie wzornictwa korzystać z dorobku starszych oraz jak wykorzystać wizję i kreatywność młodych. 


W trakcie tegorocznej arena Design poznamy również laureatów prestiżowego konkursu Top Design Award 2018. Ten międzynarodowy konkurs wspiera i promuje innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie. Na wystawie Top Design zostaną zaprezentowane produkty marek, które weszły do finału konkursu. 


Wydarzeniu arena Design towarzyszą największe w kraju targi z branży meblowej - Meble Polska, oraz targi wyposażenia wnętrz Home Decor. Ale to nie znaczy, że arena Design ograniczy się tylko do wydarzeń odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.Przedsięwzięcie opanuje cały Poznań.
Ubiegłoroczna akcja „Miasto Żyje Designem”, podczas której mieszkańcy Poznania oraz goście targowi mogli skorzystać z szerokiej oferty przygotowanej przez partnerów zaproszonych do projektu, odniosła wielki sukces. Dlatego organizatorzy podjęli decyzję o kontynuacji jej również w tym roku, zapraszając wszystkich na miejski szlak designu w dniach 2-11 marca.Arena Design, 6-9 marca 2018 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.Arenadesign.pl


Czas generowania strony: -1656984515,48s