Tytuł ?Interior Designer of The Year? przyznany za Palazzo Fendi | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Tytuł ?Interior Designer of The Year? przyznany za Palazzo Fendi

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wyłoniono zwyzięzców 9. edycji “International Design Awards”. W kategorii wnętrzarskiej najwyższą nagrodę zdobyło studio Curiosity z Japonii za nowy, luksusowy sklep flagowy Fendi w Rzymie.


 

IDA (The International Design Awards) to międzynarodowy konkurs, nagradzający twórców zajmujących się profesjonalnie architekturą, projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym, modą oraz projektowaniem graficznym. Ich prace ocenia jury, wybierane każdorazowo spośród przedstawicieli branż kreatywnych poddawanych ocenie konkursowej. Odbywa się cyklicznie od 2007 roku w Los Angeles. W tegorocznej edycji najwyższe laury w kategorii „interior design” zdobyło multidyscyplinarne studio projektowe Curiosity z siedzibą w Tokio, które założył francuski designer Gwenael Nicolas. Więcej o projektantach: http://curiosity.jp/about/en/.

 

Nagrodzonym projektem są niezwykłe wnętrza Palazzo Fendi - największego salonu firmowego Fendi w stolicy Włoch. Znajdziemy w nich kontrast pomiędzy tradycyjnymi, szlachetnymi materiałami a współczesnymi wzorami. Inspiracje włoskim Renesansem i rozwiązania technologiczne na miarę XXI wieku. Relację rzymskich korzeni Fendi z nowoczesnością tej marki dzisiaj. A wszystko w służbie luksusowych produktów modowych, którym należy się wyszukana oprawa wnętrzarska. Więcej informacji na temat konkursu i innych wyróżnionych prac - kliknij tutaj. 

Czas generowania strony: -1656981748,34s