Trzop Architekci zaprojektowali pierwszy co-creating w Polsce | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Trzop Architekci zaprojektowali pierwszy co-creating w Polsce

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W budynku Adgar Park West w Warszawie swoją działalność rozpoczął The Brain Embassy - pierwszy co-creating w Polsce. Za koncepcję architektoniczną oraz projekt wnętrz odpowiedzialny był Bartosz Trzop.   


 

The Brain Embassyto miejsce, w którym będą mogli się spotkać oraz dzielić swoimi pomysłami i doświadczeniem przedstawiciele różnych światów - korporacji, małych i średnich firm, start-up’ów oraz freelancerzy. Ta zróżnicowana społeczność będzie miała do dyspozycji blisko 1700 m2 przestrzeni, zaprojektowanej i wyposażonej, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Adgar Poland, który jest pomysłodawcą i inwestorem The Brain Embassy, to doświadczony inwestor, deweloper, właściciel i zarządca nieruchomości biurowych, którego działalność na polskim rynku koncentruje się na realizacji innowacyjnych projektów biurowych.

 

The Brain Embassy jest pierwszym biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wysoce wydajnej pracy.

 

W The Brain Embassy znajduje się 250 stanowisk pracy – 140 w otwartej przestrzeni oraz 110 w oddzielnych pokojach. Członkowie społeczności The Brain Embassy będą mieli do swojej dyspozycji powierzchnię eventową na 200 osób, kreatywne sale konferencyjne oraz wiele nieformalnych miejsc spotkań (m.in. Brainstorm Room, Floating Ideas Room, Knowledge Room czy Nap Room). Dodatkowo będą oni mogli korzystać z udogodnień, znajdujących się w Adgar Park West, w tym z Centrum Szkoleniowego z 20 salami konferencyjnymi oraz Centrum Sportu AdgarFit.

 

Realizacja pierwszego etapu projektu - od fazy pomysłu do fazy wykonania - zajęła niespełna rok, a wartość inwestycji przekroczyła 7 mln złotych. Za koncepcję architektoniczną oraz projekt i wyposażenie wnętrz odpowiedzialny był Bartosz Trzop z Pracowni Trzop Architekci oraz marka Kinnarps. Więcej informacji: www.brainembassy.pl

 

<