Trwają targi Light & Building | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-03-22

Trwają targi Light & Building

18 marca we Frankfurcie rozpoczęły się kolejne targi Light & Building, które potrwają do 23 marca. To bardzo prestiżowe wydarzenie dotyczące oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Light & Building to najbardziej innowacyjne targi przedstawiające inteligentne rozwiązania, przyszłościowe technologie i aktualne trendy w projektowaniu oświetlenia. Podczas największego na świecie wydarzenia w tej branży oraz inżynierii budowlanej prezentowane są rozwiązania, pozwalające zmniejszyć zużycie energii. Łącząc oświetlenie z usługami budowlanymi powstaje zintegrowana gama produktów i usług, które znacząco przyczyniają się do pełnego wykorzystania potencjału oszczędności prądu elektrycznego. Podczas targów można zapoznać się również z nowościami z zakresu oświetlenia technicznego, dekoracyjnego i LED, okablowania, instalacji elektrycznych i energooszczędnych. Wśród głównych grup odwiedzających znajdują się architekci wnętrz, projektanci, inżynierowie, a także przedstawiciele sektorów handlu detalicznego i hurtowego oraz przemysłu.

Light & Building prezentuje ogólne rozwiązania i technologie, które starają się sprostać wymaganiom zarówno w zakresie niższego zużycia energii, nowoczesnych systemów zabezpieczeń, jak i zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania.


<