Towarzystwo Handlowe - tradycyjne rzemiosło we współczesnym wydaniu | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Towarzystwo Handlowe - tradycyjne rzemiosło we współczesnym wydaniu

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Już w najbliższy weekend odbędzie się wydarzenie skupiające małe firmy i manufaktury, które tworzą wzornicze perełki przy użyciu tradycyjnych metod.


 

W sobotę 13. maja w warszawskim Forcie Mokotów odbędą się jednodniowe targi, podczas których na powierzchni 250 m2 zaprezentuje się prawie 30 marek i rzemieślników z całej Polski. To główne wydarzenie projektu pod nazwą Towarzystwo Handlowe -  platformy stworzonej w celu promocji tradycyjnych metod produkcji artykułów użytkowych, a także naturalnych materiałów i bezpretensjonalnych form. Odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z ofertami marek stworzonych przez współczesnych rzemieślników oraz zakupić takie produkty jak skórzane torby, artykuły do pracy, produkty do golenia, a nawet narty.

 

Towarzystwo Handlowe to nowatorski projekt stworzony przez agencję albo/albo we współpracy z Bullei, amerykańską, rzemieślniczą marką burbonu. Twórcy i projektanci dzięki tej platformie otrzymają nie tylko wsparcie, ale także promocję, dzięki której będą mogli spokojnie się rozwijać. Jak mówi Szymon Girtler, założyciel marki Monck Custom: „Nasza działalność w stu procentach opiera się na pasji i szacunku do surowców, z których produkujemy narty. Cieszę się, że powstała taka inicjatywa, która docenia twórców jak my i rozumie, czym jest współczesna rzemieślniczość”.

 

Wydarzenie rozpocznie się 13. maja o godzinie 12.00 na ul. Racławickiej 99. Wstęp jest bezpłatny. 

 

Więcej informacji znaleźć można na Facebooku Towarzystwa Handlowego.

<