Tom Dixon na Warsaw Home 2018! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-02-28

Tom Dixon na Warsaw Home 2018!

Media wnętrzarskie obiegła elektryzująca wiadomość. Tom Dixon, światowej sławy projektant, nie pojawi się w tym roku na najważniejszych targach wzornictwa w Mediolanie. Ale za to… zobaczymy go na jesieni w Warszawie!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Targi Salone del Mobile to rzeczywiście największe święto designu, na które wszyscy związani z branżą wnętrz czekają z wielka niecierpliwością przez cały rok. Tu rodzą się najnowsze trendy, tu przyjeżdżają światowe marki, żeby pochwalić się swoimi najnowszymi produktami, tutaj można spotkać gwiazdy największego formatu. Do takich gwiazd niewątpliwie należy Tom Dixon. Jego prace znajdują się w muzeach na całym świecie, a stoisko w Mediolanie przyciąga prawdziwe tłumy. Nic dziwnego. Wspaniała wystawa zawsze zaaranżowana z wielkim rozmachem, zachwyca wspaniałą scenografią, bo Dixon, jak mało kto, potrafi przy pomocy kolorów i świateł zbudować iście teatralny nastrój. 


W tym roku projektant zrezygnował z wzięcia udziału w mediolańskiej imprezie. Swoje najnowsze projekty postanowił zaprezentować światu w nieco inny sposób, bo… podróżując. Podczas trzymiesięcznego tourne, Tom Dixon odwiedzi między innymi Nowy Jork, Berlin, Casablankę, Reykjavik, Singapur….


My nie musimy wybierać się, aż tak daleko, bo brytyjski projektant jesienią odwiedzi Warszawę!
Ta wiadomość jest już potwierdzona przez organizatorów! Tom Dixon będzie gościem październikowych targów Warsaw Home 2018, na których wygłosi wykład. Jego temat nie jest jeszcze znany, ale na pewno będzie równie inspirujący jak wszystkie projekty Brytyjczyka. Takiej okazji nie można przegapić. 


Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home, już po raz trzeci będą gościć designerów, projektantów wnętrz oraz wszystkich miłośników dobrego wzornictwa. Start 5 października!


Czas generowania strony: -1656980138,38s