The Nest - w centrum stolicy powstała wyjątkowa przestrzeń do pracy | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-09-22

The Nest - w stolicy powstała wyjątkowa przestrzeń do pracy

W Warszawie, w szczególnym miejscu - vis a vis Hali Koszyki - powstał równie szczególny projekt. The Nest czyli butikowa przestrzeń do pracy. Zlokalizowana w nowoczesnym, przeszklonym budynku zaprojektowanym przez studio Grupa 5 Architekci, zachęca pięknymi wnętrzami i kameralną atmosferą.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wojciech Ponikowski, partner The Nest i założyciel agencji Futu, współodpowiedzialnej na koncepcję projektu, w wywiadzie dla Property Design powiedział, że punktem wyjścia dla koncepcji coworku były potrzeby współczesnego, świadomego przedsiębiorcy. - Mając to na uwadze chcieliśmy stworzyć dla niego świetnie zaprojektowane środowisko pracy, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. 

Projekt wysmakowanych wnętrz zaaranżowanych według najnowszych trendów, powstał przy współpracy z warszawską pracownią Beza Projekt. Do współpracy The Nest zaprosił również specjalistkę od modnego dziś marbling artu Katarzynę Korzeniecką. Marbling czyli modna ostatnio sztuka przenoszenia wzorów imitujących marmur na papier, przewija się przez wszystkie przestrzenie The Nest. Jak mówi Ponikowski -To metafora naszej filozofii - wymiany myśli i ludzi, świata designu ze światem biznesu.


Coworking zajmuje osiem kondygnacji budynku, ale oprócz przestrzeni do pracy, znajdują się tam również prywatne gabinety, warsztatownia, w której przewidziane są miedzy innymi warsztaty z marblingu, strefa handlowa, w której wkrótce powstanie jeden z pierwszych pop-up storów z produktami jednej z najciekawszych designerskich marek. Znajdzie się też 200 metrów do wynajęcia dla ciekawych przedsięwzięć handlowych i ekspozycyjnych ambitnych marek, event center, przestrzeń do pracy z dzieckiem, oraz… kawiarnia, w której można będzie wypić lokalnie paloną (specjalnie dla The Nest) kawę od Czarnej Fali oraz rozlewaną kombuchę od Brothers and Sisters.


The Nest wychodzi naprzeciw również pracującym rodzicom, oddając im do użytku piętro dostosowane do pracy z dziećmi oraz możliwość profesjonalnej opieki nad pociechami.


The Nest oferuje trzy pakiety: najtańszy Green, gwarantuje dostęp do całej przestrzeni przez 2 dni w miesiącu; Marble - 6 dni w miesiącu, oraz najdroższy pakiet Gold czyli pełne członkostwo, dające możliwość korzystania z przestrzeni The Nest 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu.


Jak mówi Ponikowski w wywiadzie dla Property Design, The Nest rozpoczyna współpracę z innymi klubowymi coworkami na świecie - dzięki temu będąc członkiem The Nest, można korzystać z przestrzeni np. Alma w Sztokholmie, Canopy Space w San Francisco i innych butikowych coworków na świecie: w Paryżu, Londynie, Kopenhadze, Szanghaju czy Nowym Jorku.


Fot. Jacek Kołodziejski

Czas generowania strony: -1656983323,01s