Targi Rzeczy Ładnych / ZIMA! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2019-11-08

Targi Rzeczy Ładnych / ZIMA!

Rekordowa liczba 254 marek zaprezentuje się podczas przedświątecznej edycji Targów Rzeczy Ładnych, które odbędą się 30 listopada i 1 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Organizatorzy ogłosili już pełną listę wystawców!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Prawdziwe legendy polskiego designu, siedemdziesiąt siedem debiutów i ulubione marki odwiedzających Targi Rzeczy Ładnych. TRŁ/ZIMA! to najciekawszy design, topowi polscy plakaciści i ilustratorzy oraz po raz pierwszy wyselekcjonowani wystawcy modowi i lifestylowi. Do tego interaktywne wystawy oraz trzy różnorodne przestrzenie tematyczne. Największa w historii edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku, w warszawskim Centrum Praskim Koneser. 

 

Przedświąteczne edycja Targów Rzeczy Ładnych podzielona będzie na trzy przestrzenie. W pierwszej - Laboratorium - znajdzie się ponad 160 najciekawszych marek reprezentujących polski design podzielony na strefy tematyczne: MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, VINTAGE, TEKSTYLIA, DZIECI, WELLNESS, ROŚLINY i AKCESORIA. Wśród wystawców znajdą się legendy polskiego projektowania, takie jak słynna Manufaktura w Bolesławcu (pierwszy raz w historii!) czy Swarzędz Home (także debiut).

 

Nie zabraknie najpopularniejszych marek w historii TRŁ, które robią międzynarodowe kariery, takich jak FOONKA (tekstylia), ÅOOMI STUDIO (ceramika), czy GROW RAW (ceramika i rośliny). W ogromnych strefach CERAMIKA i WELLNESS będzie można znaleźć tysiące pomysłów na prezenty najwyższej jakości, a w przypadku WELLNESS także ogromny wybór produktów eko. W strefie DZIECI będzie czekał największy w historii wybór fantastycznych wydawnictw dziecięcych i producentów oryginalnych zabawek, a ozdobą edycji będzie większa niż kiedykolwiek wcześniej strefa ROŚLINY, z kwiatami, roślinami zielonymi i akcesoriami do każdego domu.

 

Osobną strefą będzie umieszczony w Butelkowni TRŁ PRINT! - strefa plakatów, ilustracji i druku, w której zaprezentuje się ponad 60 najciekawszych i odnoszących sukcesy w Polsce i za granicą plakacistów, ilustratorów oraz projektantów. Do tego jak zawsze bogaty wybór klasyki polskiego plakatu z największymi nazwiskami - to wszystko w strefie TRŁ PRINT!

 

Nowością tej edycji Targów Rzeczy Ładnych, będzie nowa strefa mody, dodatków i stylu życia przygotowana wspólnie z ELLE, ELLE Decoration i ELLE Man. Znajdzie się w niej ponad 30 wyselekcjonowanych marek i projektantów, których do tej pory nie można było zobaczyć na Targach Rzeczy Ładnych, min. znakomita marka odzieżowa NAGO czy marka Sirene Eyewear oferująca oryginalne projekty oprawek do okularów. 


Targom Rzeczy Ładnych jak zwykle będą towarzyszyły wystawy i wydarzenia specjalne, m.in. znakomita wystawa „PRZYTUL POLSKĘ”, zachęcająca dzieci i dorosłych do zastanowienia czym jest nowoczesny patriotyzm.

Czas generowania strony: -1656981499,01s