Targi Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! #2 i TRŁ PRINT! | Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2019-09-10

Targi Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! #2 i TRŁ PRINT!

Najnowszy polski design na TRŁ FRESH! oraz najlepsze polskie plakaty i ilustracje na TRŁ PRINT! - Targi Rzeczy Ładnych otwierają jesienny sezon nie jednym, a dwoma wydarzeniami! W jeden weekend - 14-15 września, w jednym miejscu - Centrum Koneser, zbierze się aż 250 wystawców z całej Polski. To największy jak do tej pory wrześniowy przegląd tego, co dzieje się w polskim projektowaniu.
Udostępnij

TRŁ FRESH! #2 - nowy polski design (14-15 września)
Po sukcesie sukcesie ubiegłorocznej wrześniowej edycji Targów Rzeczy Ładnych, organizatorzy ponownie zapraszają na TRŁ FRESH! - gdzie szczególny nacisk położono na debiuty, nowe projekty i kolekcje i premierowe produkty. Ponad 150 wystawców i aż 50 debiutantów - na targach będzie można znaleźć zarówno początkujące marki, które debiutują przed warszawską publicznością, ale nie zabraknie też nowych kolekcji i premier od ulubionych producentów i projektantów polskiego designu.


Jak zawsze na odwiedzających będą czekały strefy tematyczne MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, TEKSTYLIA, VINTAGE, DZIECI, WELLNESS i AKCESORIA. Po raz pierwszy organizatorzy zapraszają też do nowej strefy - ROŚLINY - gdzie pokażą się marki kwiatowe, roślinne i doniczkowe, takie jak Plants for Humans (rośliny zielone), Badylarz - kwiaty cięte w euforii (kwiaty), czy Elementuj (kwietniki) oraz wiele innych.


TRŁ PRINT! - plakat / ilustracja / druk (14 września)
Na jeden dzień Centrum Koneser po raz pierwszy stanie się centrum polskiego plakatu i wszystkiego co związane z papierem! Prawie 100 znakomitych polskich plakacistów i ilustratorów z całej Polski zaprezentuje swoje prace, grafiki, serigrafie i sitodruki. Obok siebie staną obiecujący debiutanci i gwiazdy polskiej plakatowej sceny, tacy jak Dawid Ryski, Paweł Jońca, Joanna Górska, Jerzy Skakun, czy Bartosz Kosowski. Na ich stoiskach będzie można kupić plakaty zdobywające nagrody na międzynarodowych konkursach, ale też mniejsze ilustracje i rysunki.


Oprócz klasycznych plakatów i grafik będzie też można znaleźć projekty z mapami, książki, ogromny wybór notesów, nowoczesnych papeterii i akcesoriów związanych z papierem i drukiem. Swoje stoiska przygotują też m.in Fundacja Przekrój, wydająca Kwartalnik Przekrój oraz autorska księgarnia Tajfuny  z literatura azjatycką. Nie zabraknie też stoisk z oryginalnymi plakatami i reprintami plakatów z czasów PRL - plakatami filmowymi i reklamowymi najlepszych twórców Polskiej Szkoły Plakatu.WWW: targirzeczyladnych.pl

FB: facebook.com/targirzeczyladnych

INSTAGRAM: @targirzeczyladnych