Targi Rzeczy Ładnych FRESH! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-09-14

Targi Rzeczy Ładnych FRESH!

29-30 września odbędzie się specjalna edycja Targów Rzeczy Ładnych - FRESH! - w nowej, fantastycznej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser. Wydarzenie, kierowane do miłośników ponadczasowego piękna i oryginalnego wzornictwa, łączy wszystko co nowe i ciekawe w polskim designie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

TRŁ FRESH! to wydarzenie otwierające targowy sezon w Warszawie. Specjalna edycja poświęcona jest premierom i nowościom. Kilkudziesięciu debiutantów i setki nowych produktów od ulubionych marek. Jak zwykle wystawcy zaprezentują się w ośmiu strefach tematycznych:  MEBLE, CERAMIKA I SZKŁO, LAMPY, TEKSTYLIA, PRINT, DZIECI, AKCESORIA I WELLNESS.

Tej edycji Targów Rzeczy Ładnych towarzyszy otwarcie wystawy „TEXTURA. A Polish Touch”, która była prezentowana przez Instytut Adama Mickiewicza na targach designu w Londynie. „Textura” to podróż po wzorach, fakturach i deseniach, obecnych od dziesiątek lat w polskim projektowaniu. Na wystawie zobaczymy kilkadziesiąt obiektów - tkanin, przedmiotów użytkowych i materiałów, które wyróżniają się oryginalnością w dotyku. Ich twórcami są między innymi: Oskar Zięta, Malwina Konopacka i Aleksandra Gaca. Kuratorką wystawy jest Paulina Matusiak.

Organizatorzy TRŁ zapraszają też na otwarcie TRŁ CONCEPT STORE - stacjonarnego sklepu z najlepszym polskim designem, który będzie mieścił się na terenie Centrum Praskiego Koneser. Najlepsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych i portalu targirzeczyladnych.pl teraz będą do zobaczenia i kupienia na co dzień w odnowionych industrialnych wnętrzach Konesera.

Jeśli jesteście fanami dobrego designu, szukacie wnętrzarskich inspiracji, chcecie poznać nowe marki, koniecznie zajrzyjcie na Targi Rzeczy Ładnych. Serdecznie zapraszamy!

<