Świątecznie i rodzinnie

Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie kierowane do miłośników ponadczasowego piękna i oryginalnego wzornictwa. Świąteczna edycja zapowiada się naprawdę wyjątkowo z kilku powodów. Po pierwsze odbędzie się w aż dwóch przestrzeniach Centrum Praskiego Koneser. Po drugie publiczność oprócz tradycyjnych stref: MEBLE, LAMPY, VINTAGE, TEKSTYLIA, PRINT i DZIECI będzie mogła podziwiać „Butelkownię” - piękną, jasną halę o wielkości  1000 m2, w której zagoszczą popularne przed świętami: CERAMIKA, SZKŁO oraz WELLNESS. Po trzecie organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi na wyjątkową wystawę ,,A KUKU” stworzoną przez Ewę Solarz dla Instytutu Adam Mickiewicza.

Rekordowa edycja

Zainteresowanie wystawców i odwiedzających Targami Rzeczy Ładnych jest ogromne. Tym razem spośród 450 zgłoszeń marek i projektantów organizatorzy wybrali aż 210 najciekawszych, w tym aż 59 debiutujących firm, których publiczność TRŁ nie widziała nigdy wcześniej. Do wydarzenia na Facebooku dołączyło już ponad 22 tys. uczestników.

„Dziękujemy wszystkim markom i projektantom za zainteresowanie TRŁ. Tworząc listę wystawców musimy dokonywać trudnych wyborów, ale trzymamy kciuki za wszystkich i wszystkim kibicujemy. Ci, którzy pokażą się 1-2 grudnia w Koneserze to ekstraliga. Ich projekty i produkty inspirują, zachwycają i oczarowują. Jesteśmy dumni, że możemy pokazywać polski design tak szerokiej publiczności” - mówią organizatorzy targów - Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

#TARGI RZECZY ŁADNYCH

1-2 grudnia (sobota i niedziela)

Godz. 11-19

Centrum Praskie Koneser

Laboratorium 2400 i Butelkownia

Wstęp: 10 zł

Dzieci do lat 12 bezpłatnie