Targi Rzeczy Ładnych | Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2017-11-23

Targi Rzeczy Ładnych

W przyszły weekend rusza dziesiąta edycja imprezy, która udowadnia, że polski design ma się świetnie i jest na niego duże zapotrzebowanie. Parterem medialnym wydarzenia jest portal Dekorian Home.
Udostępnij

Jubileuszowe Targi Rzeczy Ładnych już okrzyknięte zostały jako rekordowe. 2 i 3 grudnia w budynku ETHOS przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie swoje prace zaprezentuje 185 projektantów i marek, w tym aż 50 debiutantów.

Po sukcesie wiosennej edycji, którą odwiedziło 9 tysięcy zwiedzających, organizatorzy postanowili zwiększyć przestrzeń wystawową. Najbliższe Targi odbędą się na powierzchni prawie 4 tysięcy metrów, na dwóch poziomach. Spośród wystawionych produktów każdy znajdzie coś, co go zainteresuje, ceramika, meble, grafiki, akcesoria, zabawki dla dzieci i wiele innych. Łączy je staranność wykonania, znakomite wzornictwo oraz unikatowość.

 Targi Rzeczy Ładnych to również znakomita przestrzeń do prowadzenia działalności edukacyjnej. Podczas dwudniowej imprezy każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach, prezentacjach czy panelach dyskusyjnych. Stwarza to idealną okazję do popularyzowania wiedzy o designie, wspierania dialogu pomiędzy jego twórcami a odbiorcami oraz promowania tej dziedziny sztuki, wszechobecnej w naszym codziennym życiu. 

Od niedawna ładne rzeczy, które prezentowane są na targach, możemy podziwiać również on-line.  Przed 10 edycją targów ruszyła internetowa platforma zakupowa targirzeczyladnych.pl, dzięki której dostęp do dobrego designu jest na wyciągnięcie ręki.

Popularność targów pokazuje, jak ważna dla współczesnych polaków jest estetyka przedmiotów, którymi się otaczają, piękno i funkcjonalność przestrzeni domowej. 

Jeśli jesteście fanami dobrego designu, szukacie wnętrzarskich inspiracji, chcecie poznać nowe marki, koniecznie zajrzyjcie w przyszły weekend na Plac Trzech Krzyży 10/14 w godzinach 11-19. Nie zapominajmy, że zbliżają się święta, Targi Rzeczy Ładnych będą doskonałą okazją na znalezienie idealnych prezentów dla najbliższych.  Inspiracji możecie szukać już teraz na ich stronie internetowej.